Masaże Wrocław

Szukasz dobrego masażysty? Potrzebujesz masażu pleców, karku, szyi? Oferujemy pomoc wykwalifikowanych masażystów.

Godziny w pracy dłużą się niemiłosiernie, a Ty czujesz coraz mocniej swój kręgosłup? Nie masz czasu na rehabilitację stacjonarną a dokucza Ci ból pleców?  Twoje biodra dają o sobie znać? Nie możesz normalnie zejść po schodach, bo odzywają się stawy kolanowe? Ciągle jesteś zmęczony – masz uczucie, że na Twoich barkach spoczywa ciężki plecak?

Rozwiązaniem Twoich problemów mogą być masaże. Bez względu czy potrzebujesz masażu leczniczego, masażu relaksacyjnego czy masażu sportowego – pomożemy Ci w walce z bólem i zmęczeniem.

Masaże można stosować w schorzeniach różnego typu, np.:

 • ortopedycznych,
 • neurologiczntych,
 • wadach postawy,
 • zespołach bólowych,
 • nadwadze,
 • zwyrodnieniach stawów,
 • osłabieniach mięśni,
 • urazach,
 • zobacz całą ofertę.

 

Masaż Wrocław

Poznano wiele form masażu. Poniżej znajdują się krótkie opisy najważniejszych z nich – w kontekście rehabilitacji i zdrowia. Oczywiście wszystkie znajdują się w naszej ofercie i w razie potrzeby możesz z nich skorzystać.

Masaż leczniczy – polecamy w przypadku wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowych, np. bólów pochodzenia mięśniowego, stawowego, neurologicznego albo spowodowanych urazem lub przeciążeniem. Masaże lecznicze są doskonałym środkiem łagodzącym i leczniczym. Dodatkowo stymulują procesy regeneracyjne. Masujemy plecy, kark, szyję, twarz, ramiona, ręce, nogi, biodra, stopy – w zależności od Twoich dolegliwości.

Masaż kręgosłupa – czyli masaż pleców. Doskonale sprawdza się w przypadku rwy kulszowej lub ramiennej, zespołach bólowych i przeciążeniowych oraz bólach spowodowanych siedzącym trybem życia.

Masaż całościowy – czyli masaż szyi, pleców, rąk, nóg, klatki piersiowej i brzucha. Relaksuje całe ciało i odsuwa uczucie zmęczenia.

Masaż relaksacyjny – pomaga rozluźnić spięte i bolące mięśnie. Powoduje odprężenie, zmniejsza ból i uczucie dyskomfortu spowodowane np.długotrwałym stresem. Wypoczywasz, relaksujesz się i czujesz się lepiej!

Masaż sportowy – dla amatorów mocnych wrażeń. Kiedy potrzebujesz silnego, głębokiego masażu. Mocno rozgrzewający.

Masaż ujędrniający – nie tylko dla urody. Taki masaż pobudza krążenie krwi, odżywia Twoją skórę sprawiając, że robi się ona jędrniejsza, ale także rozluźnia mięśnie.

 

Masaże Wrocław

Nasze gabinety znajdują się przy al. Gen. Józefa Hallera 95.  Oferujemy także masaże z dojazdem do pacjenta na terenie Wrocławia i okolic.  Mamy własny przenośny sprzęt terapeutyczny, w tym profesjonalne stoły do masażu. Nasza rehabilitacja dostępna jest m.in. w następujących lokalizacjach:

 • Wrocław Grabiszynek,
 • Wrocław Oporów,
 • Wrocław Ołtaszyn,
 • Wrocław Śródmieście,
 • Wrocław Krzyki,
 • Wrocław Psie Pole,
 • Wrocław Fabryczna,
 • Wrocław Biskupin,
 • Wrocław Sępolno,
 • Wrocław Księże Małe,
 • Wrocław Bielany.

Masaż Wrocław z FizjoHome – wtedy kiedy jest niezbędny, tam gdzie go potrzebujesz.

Gabinet Fizjohome

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Gabinety FizjoHome są dopasowane do dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorzy

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Informacja i rejestracja w godz.

pon-pt 10:00-17:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889
Wizyty możliwe po wcześniejszej rezerwacji.