Rehabilitacja zestresowanych Wrocław

Nie musisz jechać do SPA by doświadczyć chwili relaksu i zapomnienia. Umów się z nami, a poczujesz odprężenie, witalność i przyjemność, a do tego zaoszczędzisz czas, który możesz wykorzystać na milion innych sposobów. Chociażby na chwilę ćwiczeń pozycji jogi czy tai-chi, z którymi Cię zapoznamy.

W ciągłym pośpiechu zapominamy o sobie. Zadbaj o swoje serce i pozwól spiętym mięśniom odpocząć. Daj ciału niezbędne wytchnienie. Odzyskaj równowagę między ciałem a umysłem.

Trening relaksacyjny ŻYJ BEZ STRESU

Opis treningu:

Jest dobry dla Twojego serca! Przeciwdziała nadciśnieniu i chorobom układu krążenia. To połączenie ćwiczeń, nauki oddychania oraz technik rozluźniających. Ciągłe napięcie emocjonalne zakłóca funkcjonowanie całego organizmu oraz powoduje uczucie chronicznego zmęczenia. Nauczymy Cię jak sobie z tym radzić. Poznasz metody relaksacji, dzięki którym poczujesz się znowu lekko.

Uwaga: długotrwały i silny stres może powodować depresję a w skrajnych przypadkach stany lękowe.

koszt usługi: 70 zł/ 50 min

Masaż relaksacyjny - masaże rozluźniające Wrocław

Opis masażu:

Delikatny, kojący, spokojny masaż wykonywany okrężnymi ruchami. Może nawet na chwilę odpłyniesz… Pomimo spokojnego tempa działa rozgrzewająco i stymulująco na układ krążenia. Pozwala na ujście z ciała negatywnych emocji. Odpoczywa nie tylko ciało ale i umysł.

koszt usługi: 80 zł/ 45 min

Masaż całościowy - masaże Wrocław

Opis masażu:

Relaks globalny. Rozluźnia i wycisza. Zawiera masaż stóp. Na specjalne życzenie może również obejmować twarz. Po takim masażu poczujesz napływ nowej energii i sił witalnych!

koszt usługi: 130 zł/ 90 min

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Informacja i rejestracja w godz.

pon-pt 9:00-16:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889
Wizyty możliwe po wcześniejszej rezerwacji.