Rehabilitacja niemowląt NDT Bobath Wysoka

Fizjoterapia niemowląt - okolice wrocławia. Rehabilitacja z dojazdem.

Terapia wg. koncepcji NDT-Bobath to usprawnianie dziecka poprzez zabawę. Wskazana jest dla maluszków, u których stwierdzono zaburzenia w rozwoju, nieprawidłowości o podłożu neurologicznym czy genetycznym, asymetrię, wcześniactwo, zaburzenia napięcia mięśniowego.

 

W trakcie ćwiczeń stymulujemy dziecko by prawidłowo się rozwijało i osiągało kolejne umiejętności. Dzięki temu zdobywa nowe wrażenia czuciowe i ruchowe. W trakcie rehabilitacji wg. metody Bobath możemy wyeliminować złe wzorce ruchowe i wzmacniać te prawidłowe wykorzystując je w codziennym życiu.

 

Jeśli mieszkasz w Wysokiej, a Twoje niemowlę wymaga rehabilitacji metodą NDT-Bobath wystarczy, że do nas zadzwonisz. Rehabilitację przeprowadzamy w gabinecie przy al. Hallera 95 jak i również dojeżdżamy do Wysokiej.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorzy

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Informacja i rejestracja w godz.

pon-pt 10:00-17:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889
Wizyty możliwe po wcześniejszej rezerwacji.