Rehabilitacja przy ul. Kruczej we Wrocławiu

Gabinety rehabilitacji na ul. Hallera 95 we Wrocławiu. Oferujemy fizjoterapię dopasowaną do każdej grupy wiekowej.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu rehabilitacji znajdującego się na ulicy Hallera 95 ( w budynku centrum All-Med ) w bezpośredniej okolicy ulic Hallera, Podróżniczej, Mieleckiej, Ojca Beyzyma, Kruczej, Inżynierskiej.

Rehabilitujemy osoby w różnym wieku, zarówno dorosłych, dzieci jak i seniorów. Zajmujemy się schorzeniami narządu ruchu, chorobami neurologicznymi, fizjoterapią po udarach oraz przebytych urazach i zabiegach operacyjnych. Prowadzimy także fizjoterapię dla przyszłych mam! W naszej pracy z pacjentem, oprócz samej terapii, staramy się uczyć prozdrowotnych nawyków oraz propagować aktywny tryb życia. Przykładamy wagę do szeroko pojętej profilaktyki.

W naszej ofercie znajdują się  zabiegi z zakresu terapii manualnej, kinezyterapii, masażu, kinesiotapingu oraz fizykoterapii. Staraliśmy się, żeby oferta została przygotowana w sposób przystępny i zrozumiały dla naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami zabiegów, znajdujących się w poszczególnych ofertach oraz z cennikiem.

Dodatkowo świadczymy również usługę rehabilitacji z dojazdem do domu lub pracy klienta we Wrocławiu i najbliższych okolicach.

Gabinet Fizjohome

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Gabinety FizjoHome są dopasowane do dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorzy

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Informacja i rejestracja w godz.

pon-pt 10:00-17:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889
Wizyty możliwe po wcześniejszej rezerwacji.