al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cenami proponowanych zabiegów i usług. Szerszy opis pozycji zamieszczonych w tabeli znajdą Państwo w zakładce "oferta" po kliknięciu na wybraną grupę docelową.

Ważne informacje:

Rehabilitacja z dojazdem:

Do zamieszczonych poniżej cen zabiegów należy doliczyć kwotę dojazdu. By ją poznać prosimy zapoznać się z mapką. - zobacz mapkę lub skontaktować się z naszą rejestratorką.

Karta upominkowa:

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby na zbliżającą się okazję? Zabieg fizjoterapeutyczny lub masaż wykonany przez profesjonalistę może być świetnym prezentem. Po więcej informacji kliknij tutaj.

Płatności kartą:

Uwaga, możliwość płatności kartą tylko podczas wizyt w gabinetach.

Dzieci:

Terapia:

Kobiety:

Masaże:

Kinesiotaping:

Treningi:

Fizykoterapia:

Oferta dla przedszkoli, szkół i żłobków:

Oferta biznesowa dla firm:

Informacje dodatkowe

Odwołanie wizyty:

W przypadku gdy chcą Państwo zrezygnować z wizyty, bardzo prosimy o kontakt z naszą rejestracją minimum 24h przed planowaną wizytą. W przypadku wizyty umówionej online, można ją odwołać za pomocą naszego systemu rezerwacyjnego. Nieodwołanie wizyty na 24 godziny przed planowanym terminem skutkuje naliczeniem opłaty za wizytę. Więcej informacji znajdziesz na podstronie: Regulamin organizacyjny podmiotu leczniczego.

Infolinia:

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, nasz pracownik odpowie na pytania dotyczące cen zabiegów, dojazdu oraz pomoże w wyborze odpowiedniego terminu. - kontakt

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.