al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Dlaczego my!

FizjoHome dla Państwa wygody i komfortu oferuje usługi także w zaciszu Państwa domostw. Dom to wyjątkowe miejsce. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i spokoju - tak potrzebnych podczas terapii.

Taki rodzaj rehabilitacji to również oszczędność czasu, ponieważ nie tracicie go Państwo na zbędne dojazdy lub oczekiwania w kolejce. To także doskonała opcja dla tych, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie opuścić swojego miejsca zamieszkania albo mają z tym dużą trudność.


Nasza rehabilitacja dostępna jest m.in. w następujących lokalizacjach:
Wrocław Śródmieście, Wrocław Krzyki, Wrocław Księże Małe, Wrocław Sępolno, Wrocław Biskupin, Wrocław Psie Pole, Wrocław Fabryczna, Wrocław Bielany.

Podczas terapii w domu mamy możliwość poświęcenia Ci 100% uwagi i czasu, koncentrując się na maksymalizacji efektów wspólnej pracy. W tym czasie liczysz się tylko Ty. Dlatego już dziś skontaktuj się z nami i podaruj Sobie ten komfort. Terapeuta w ustalonym terminie zaopatrzony w niezbędny sprzęt rehabilitacyny zgłosi się do Ciebie. Działamy na terenie całego Wrocławia i w jego okolicach.


Pozdrawiamy
Zespół FizjoHome

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.