al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja kręgosłupa

Dowiedz się, jak zmniejszyć ból pleców. Co możesz zrobić dla siebie samodzielnie w domu? Umów się i zapytaj naszego fizjoterapeutę.

Ból pleców można i trzeba leczyć. Nasz kręgosłup poddawany jest przeciążeniom każdego dnia, np kiedy kilka godzin siedzimy w jednej pozycji lub podnosimy z podłogi dziecko. Gdy drobne przeciążenia się skumulują, może dojść do przewlekłego bólu, który nie minie sam. Na szczęście są sposoby na to, by w szybki, nieinwazyjny i naturalny sposób przywróć nasze plecy do formy.

Pamiętajmy, że w niektórych przypadkach objawy drętwienia lub bólu rąk albo nóg, pośladków czy głowy również związane są z funkcjonowaniem naszego kręgosłupa.

W celu leczenia bólu pleców jak i schorzeń kręgosłupa stosujemy następujące metody fizjoterapii:

  • masaże lecznicze: klasyczny, głęboki, poprzeczny, tensegracyjny
  • mięśniowo-powięziową terapię punktów spustowych
  •  manipulacje powięzi
  • terapię manualną stawów kręgosłupa
  • kinesiotaping
  • ćwiczenia lecznicze: stabilizacja mięśniowa, trening rozciągający
  • nauka technik autorelaksacji mięśni i poprawnego wykonywania ćwiczeń.

Wybierz sam jedną z dostępnych w naszej ofercie metod rehabilitacji kręgosłupa albo lepiej – zaufaj naszemu fizjoterapeucie, który po zbadaniu Cię zaproponuje najlepsze formy leczenia.

Więcej na temat naszych metod pracy znajdziesz pod linkiem METODY.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, prosimy o kontakt. Zadzwoń pod numer  534 882 889, napisz wiadomość na adres biuro@fizjohome.wroclaw.pl lub zapisz się na wizytę za pomocą naszego kalendarza on-line klikając TUTAJ.

Prowadzimy rehabilitację w gabinetach FizjoHome na al. Hallera 95  (budynek All-Med). Oferujemy również wizyty domowe pod adresem wskazanym przez naszych Klientów na terenie Wrocławia oraz najbliższych okolic. Zapraszamy!

 

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.