al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Fizjoterapia Smolec

Rehabilitacja ortopedyczna, leczenie bólu, fizjoterapia uroginekologiczna - przyjmujemy Pacjentów w Smolcu!

Zapraszamy do gabinetu przy ul. Hebanowej 1, w Centrum Medycznym Sonomed. Jesteśmy dla Was dostępni w każdą środę, wizyty prowadzi mgr Maja Kanecka.

Gabinet: ul. Hebanowa 1

Kiedy: w każdą środę, 9:00-15:00
Adres: ul. Hebanowa 1, Smolec
Rejestracja: tel. 534 882 889
Mail: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

 

Oferujemy rehabilitację osób dorosłych, starszych oraz specjalistyczną fizjoterapię kobiecą.W swojej ofercie fizjoterapii stacjonarnej w Smolcu mamy:

 

Aby zarezerwować wizytę wystarczy zadzwonić pod numer: 534 882 889 czy napisać wiadomość mailową na adres: biuro@fizjohome.wroclaw.pl. Nie zapomnij poinformować, że preferujesz lokalizację w Smolcu.

Rezerwacji wizyty możesz również dokonać samodzielnie on-line. Wybierz terapeutę: Maję Kanecką; wybierz środę; i rezerwuj!

 

Oprócz wizyt stacjonarnych w gabinecie prowadzimy także rehabilitację z dojazdem do klienta. Dostępne są:

  • fizjoterapia niemowląt, dzieci, młodzieży
  • fizjoterapia dorosłych i osób starszych
  • treningi lecznicze
  • masaże
  • kinesiotaping

Zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Oferujemy kompleksową rehabilitację w naszych gabinetach w wygodnej lokalizacji przy alei Gen. Józefa Hallera 95, Wrocław (naprzeciwko Centrum Handlowego Borek), w gabinetach przy ul. Partynickiej (Femedis, Medus) oraz w Smolcu.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.