al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version
14.12.2020

Fizjoterapia wad postawy – rehabilitacja dzieci

Kiedy rozpocząć korekcję wad postawy u dzieci? 🙅🙆‍♂️🙋‍♀️ Im wcześniej tym lepiej! Nieprawidłowości nie zdążą się utrwalić.

Jeśli nie jesteś pewien czy coś co Cię zastanawia w postawie Twojej pociechy to nieprawidłowość –> skonsultuj to z pediatrą, ortopedą, trenerem czy fizjoterapeutą.

 

Co zrobić gdy Twoja pociecha potrzebuje terapii, jeszcze nie współpracuje a już jest samodzielna i nie pozwala się prowadzić podczas ćwiczeń? 👶👧🧒

Można zmienić nawyki ruchowe (np. sposób siedzenia, ubierania, wchodzenia po schodach czy na kanapę), zabawy, aktywności oraz włączyć proste ćwiczenia w rytm dnia codziennego. W ten sposób przygotujesz swojego malucha do regularnej terapii z fizjoterapeutą. Może dodatkowo tak wzmocnisz relację rodzic – dziecko. 😍

 

Jak FizjoHome zajmuje się korekcją wad postawy u dzieci? 🦵💪👊

  • Możemy nauczyć Cię prostych ćwiczeń do wykonywania z Twoim maluchem by rozwinąć i zaszczepić w nim zdrowy ruch i dobre nawyki. Będziesz wiedział jak dać dobry przykład.
    W terapii wykorzystujemy nowoczesne i zaawansowane metody korekcji wad postawy: FITS, PNF, SEAS, Vojta, Trójwymiarową Terapię Manualną Stóp, Terapię Powięziową.
    Więcej o metodach poczytasz tutaj.
  • Nasi terapeuci pomagający najmłodszym: Ewa Tomczyk, Magdalena Urbas – Kostka, Agata Aduła, Magdalena Reczek oraz Honorata Jaworska.
    Chcesz samodzielnie umówić się na wizytę? Zrobisz to tutaj.
  • Chcesz wiedzieć więcej o terapii wad postawy? Poczytaj.

 

Do zobaczenia!

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.