al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Fizjoterapia wad postawy u dzieci – Wysoka

Rehabilitacja dzieci - Wysoka. Rehabilitacja z dojazdem Wysoka.

Wady postawy to powszechny problem wśród dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Są one spowodowane długotrwałym przebywaniem w niedbałej pozycji, nieprawidłowymi nawykami ruchowymi, brakiem odpowiedniej aktywności, źle dobranym stanowiskiem do nauki, zbyt ciężkim plecakiem bądź niewygodnym obuwiem.

Na wady postawy składają się na nie plecy płaskie, plecy okrągłe, powiększona bądź zmniejszona lordoza czy kifoza, zapadnięte klatki piersiowenierówne i odstające łopatki, skoliozy, nogi koślawe i szpotawe, stopy koślawe i skręcone do wewnątrz, zaburzenia w obrębie miednicynierówne kąty talii szyi. 

W swojej ofercie przygotowaliśmy Program korekcji wad postawy. Zawiera on dokładne badanie postawy, przygotowanie struktur ograniczających ruch korekcyjny, budowanie prawidłowo skorygowanej postawy, stabilizacja – wzmacnianie.

 

Program opiera się na metodach:

  • FITS,
  • PNF,
  • terapii manualnej,
  • terapii powięźiowej,
  • terapii punktów spustowych,
  • zawiera elementy różnorodnych aktywności fizycznych.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany domową rehabilitacją w miejscowości Wysoka zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy mobilną fizjoterapię niemowląt, dzieci i młodzieży na terenie miejscowości Wysoka.

Zapraszamy również do gabinetów FizjoHome zlokalizowanych przy al. Hallera 95 we Wrocławiu.

 

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.