al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Fizjoterapia Wrocław

Potrzebujesz pomocy dobrego fizjoterapeuty we Wrocławiu? Oferujemy wsparcie wykwalifikowanych rehabilitantów.

Każdy z nas pracował w placówkach państwowej służby zdrowia i wiemy z jakimi problemami zmaga się NFZ. Brak czasu dla pacjenta oraz za krótki okres fizjoterapii sprawiają, że proces powrotu do sprawności nie jest doprowadzany do końca, a skutkiem tego mogą być późniejsze powikłania i nawracanie schorzeń. W odpowiedzi na te trudności stworzyliśmy FizjoHome.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Jeśli cierpisz na ból kręgosłupa, dokucza Ci rwa kulszowa lub ramienna, czujesz uporczywy ból biodra, barku, kolana albo przebyłeś jakieś urazy i kontuzje – zgłoś się do nas. Oferujemy fizjoterapię w wielu schorzeniach, dopasowaną do Ciebie i Twoich możliwości.

Oferujemy profesjonalną pomoc w schorzeniach takich jak:

  • zwyrodnienia stawów,
  • zespoły bólowe np. pleców, szyi,
  • dyskopatie,
  • choroby reumatoidalne,
  • choroby neurologiczne,
  • stan po udarze mózgu,
  • przeciążenia stawów i mięśni,
  • wady postawy,
  • stany po urazach, operacjach,
  • zobacz naszą całą ofertę.

 

Fizjoterapia Wrocław

Zajmujemy się różnymi formami usprawniania. Mamy dobrych fizjoterapeutów, którzy w oparciu o wywiad i badanie, mogą zaproponować Ci różnorodne zabiegi i procedury terapeutyczne.  Prowadzimy takie formy usprawniania jak:

Dodatkowo w naszej ofercie dostępna jest fizykoterapia. Zabiegi z zakresu fizykoterapii są doskonałym uzupełnieniem rehabilitacji ruchowej, ponieważ działają przeciwbólowo, poprawiają krążenie krwi oraz wzmacniają i podtrzymują efekty całej terapii. Co więcej są przyjemne w odczuciu, nie trwają długo i przyspieszają proces powrotu do sprawności. Są skuteczne zarówno w stanach bólowych jak i przeciążeniowych, a także w przypadku niedowładów i osłabienia mięśni. Zmniejszają nieprzyjemne objawy np. ostrogi piętowej, rwy ramiennej, skręcenia stawu skokowego oraz dyskopatii. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

 

Możesz na nas liczyć. Dobieramy zabiegi dokładnie do Twoich potrzeb. Bez względu czy potrzebna jest specjalistyczna procedura lecznicza: terapia tkanek miękkich, terapia manualna, mobilizacje stawów, techniki energizacji mięśni czy po prostu masaż klasyczny lub relaksacyjny. Oferujemy dogodne terminy oraz przystępne ceny.

Specjalizujemy się w terapii z pacjentami z określonej grupy wiekowej – pozwala nam to lepiej poznać metodykę pracy i charakterystykę schorzeń odpowiednich dla danego wieku. Zajmujemy się fizjoterapią:

 

Poczytaj opinie o naszych rehabilitantach na naszym funpage’u na fb lub na portalu znanylekarz.pl. Mamy polecanych fizjoterapeutów cieszących się zaufaniem.

Prowadzimy  rehabilitację stacjonarną przy al. Hallera 95 we Wrocławiu oraz rehabilitację z dojazdem do pacjenta w mieście Wrocław oraz jego okolicach. Jesteśmy blisko Ciebie – gabinety w centrum – lub mobilny gabinet w Twoim domu – nie musisz nigdzie dojeżdżać. Posiadamy własny stacjonarny oraz przenośny sprzęt terapeutyczny.

Pracujemy we Wrocławiu i bliskim jego sąsiedztwie, m.in.:
Wrocław Grabiszynek,
Wrocław Borek,
Wrocław Ołtaszyn,
Wrocław Partynice,
Wrocław Śródmieście,
Wrocław Krzyki,
Wrocław Psie Pole,
Wrocław Fabryczna,
Wrocław Biskupin,
Wrocław Sępolno,
Wrocław Księże Małe,
Wrocław Bielany.

Fizjoterapia Wrocław z FizjoHome – wtedy kiedy jest niezbędna, tam gdzie jej potrzebujesz.

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl oraz rejestracja online.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.