al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Pielęgnacja niemowląt Wrocław

Upewnij się, jakie są prawidłowe sposoby opieki nad Twoim Maluszkiem. Właściwa pielęgnacja ma ogromne znaczenie!

Opieka nad noworodkiem już od pierwszych dni życia ma wpływ na rozwój dziecka. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji niemowlę jest wspierane zarówno w poznawaniu otoczenia zewnętrznego, jak i siebie – swojego ciała i możliwości ruchowych.

Ze względu na wielokrotność wykonywania czynności pielęgnacyjnych w ciągu dnia jest to także bardzo ważny element rehabilitacji dzieci z zaburzeniami rozwoju. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się pielęgnacji naszych Maluchów, gdyż są one bardzo podatne na wszystkie przekazywane im informacje czuciowo-ruchowe, także te nieprawidłowe, które szybko się utrwalają i mogą być przyczyną zaburzeń rozwoju dziecka.

 

FizjoHome zaprasza do podjęcia współpracy. Weź udział w instruktażu prawidłowej pielęgnacji niemowląt.  Jeśli masz wątpliwości nie zastanawiaj się – sprawdź jak samodzielnie możesz wesprzeć rozwój Twojego Malucha.

właściwa pielęgnacja niemowląt

Instruktarz oraz nauka mogą zostać przeprowadzone w naszym gabinecie przy alei Gen. Józefa Hallera 95 bądź w domowym zaciszu.

Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą dla niemowląt i dzieci.

Zobacz też: Terapia Bobath Wrocław.

Rehabilitacja niemowląt Wrocław  – wtedy kiedy jest niezbędna, w warunkach jakich Twoje Dziecko potrzebuje.

 

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.