al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version
24.02.2015

Co możemy zrobić dla naszego Maleństwa?

Zajmujemy się opieką i pomagamy Rodzicom oraz Maluszkom już od pierwszych dni, kiedy są na świecie!

Jak pielęgnować niemowlę? Zobacz, co możesz zrobić dla swojego Dziecka, aby prawidłowo się rozwijało. Sprawdź czego unikać, a na jakie czynności w codziennej pielęgnacji kłaść nacisk.

Sposób pielęgnacji i dbania o nasze Maluszki ma dla nich ogromne znaczenie – codziennie powtarzane czynności, jeśli są wykonywane w odpowiedni sposób, stymulują układ nerwowy dziecka do rozwoju i szybszego poznawania świata. Niewłaściwa pielęgnacja hamuje naturalne odruchy i może powodować niewykorzystywanie przez Malucha jego całego potencjału.

 

Jeśli chcesz wesprzeć rozwój swojego Maleństwa albo masz wątpliwości co do jego pielęgnacji – służymy pomocą. Umów się na spotkanie, a nasz fizjoterapeuta punktualnie pojawi się u Ciebie w domu – w otoczeniu znanym Twojemu dziecku, gdzie czuje się bezpiecznie.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.