al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version
25.11.2018

Karta Upominkowa – z troski o zdrowie bliskiej osoby.

Pomyśl o tym, czego potrzebuje osoba, na której Ci zależy. Czasem nie warto kupować kwiatów, czekoladek…

Zamów „Kartę Upominkową” w FizjoHome 🙂

Bliska Ci osoba może skorzystać ze wszystkich oferowanych przez nas usług, w zależności od tego czego potrzebuje i na co ma ochotę. To Ty wyznaczasz kwotę jaką przeznaczasz na zabiegi, a osoba obdarowana musi już tylko umówić się na wizytę… lub wizyty!

Najpopularniejszą formą prezentów są masaże. Ale pamiętajmy, że fizjoterapia to dużo więcej. Czasem odpowiedni trening, zabieg manualny, stretching czy techniki relaksacyjne będą lepszą formą łagodzącą dolegliwości bliskiej Ci osoby. Służymy radą – w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Aby zakupić Kartę Upominkową zadzwoń pod numer: 534 882 889 lub wyślij do nas wiadomość e-mail. Po ustaleniu szczegółów i dokonaniu wpłaty, zapraszamy po odbiór karty w naszej siedzibie przy al. Hallera 95 we Wrocławiu.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.