al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Karta upominkowa / voucher na rehabilitację

Zdrowy prezent dla Twoich bliskich.

Zachęcamy do nabycia naszego vouchera na dowolny zabieg z oferty.

Co możesz zamówić w postaci Vouchera?:
Wybierz dowolne zabiegi z naszej oferty, lub jeśli nie wiesz, która opcja będzie najbardziej odpowiednia, wybierz kwotę jaką chcesz przeznaczyć na kartę. Na wizycie nasz fizjoterapeuta dobierze najlepsze metody lecznicze. Pamiętaj, że zabiegi możemy realizować stacjonarnie w naszych gabinetach lub z dojazdem pod wskazany adres.

Jak to zrobić? To bardzo proste!

Jak zakupić bon:
Zadzwoń na numer tel. 534 882 889 czynny od pon do pt w godzinach 08:00-20:00 lub napisz na adres biuro@fizjohome.wroclaw.pl albo odezwij się na naszym Facebook’u.

 

Formy płatności:
Możesz wykonać przelew na nasze konto albo opłacić kartę osobiście gotówką lub kartą płatniczą.

 

Odbiór karty:
Wybierz sposób odbioru karty: osobisty (otrzymasz ozdobną kartę upominkową na zabiegi w formacie wizytówkowym) lub mailowy (prześlemy voucher na rehabilitację na wskazanego przez Ciebie maila)

 

Dodatkowe informacje:

  • Nasze gabinety znajdują się przy al. Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
  • Dojeżdżamy wszędzie we Wrocławiu a także do okolicznych miejscowości. Sprawdź mapkę – strefy dojazdu.

 

REGULAMIN:

  • Karta upominkowa sprzedawana jest imiennie. Nie ma możliwości przepisania/podarowania jej komuś innemu.
  • Czas na wykorzystanie bonu na fizjoterapię to 12 miesięcy od daty zakupu. Pamiętaj aby wcześniej zapytać o wolne terminy, gdyż po upływie roku voucher automatycznie wygasa.

 

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.