al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

# KONSULTACJE ONLINE ROZWOJU NIEMOWLĄT

#e-rehabilitacja #rehabilitacja on-line #fizjoterapia w sieci #zdalna rehabilitacja #rehabilitacja w domu #fizjoterapeuta online

Gdy musimy pozostać w domach z różnych powodów, nie pomagać Wam podczas realnych spotkań, możemy zaproponować konsultacje online.

To proste!
1. Skontaktuj się z nami tel.534 882 889 lub e-mail: biuro@fizjohome.wroclaw.pl , przedstaw problem maluszka i ustal z rejestracją termin i sposób kontaktu.
2. Poprosimy Cię o wcześniejsze przesłanie 1-2 minutowych filmów jak maluch radzi sobie na plecach, brzuchu, bokach, podczas przemieszczania i siadania jeśli już to potrafi.
3. Podczas spotkania potrzebujesz miejsce na macie na podłodze, sprawne łącze internetowe i nośnik do wykonania połączenia (telefon, komputer, tv – im większy obraz tym będzie Ci łatwiej nas widzieć i zrozumieć instruktaż).
4. Gotowe! My zadamy Ci niezbędne pytania i podczas instruktażu na lalce postaramy pokazać jak możesz działać z maluszkiem.

PAMIĘTAJ!! My damy z siebie wszystko, ale nie zastąpi to w pełni profesjonalnych ćwiczeń i badania maluszka. Celem tego spotkania jest eliminacja złych nawyków, dopasowanie odpowiednich pozycji do zabawy, organizacja otoczenia.

Jeśli szukasz zdalnej rehabilitacji dla osoby dorosłej:    https://fizjohome.wroclaw.pl/rehabilitacja-on-line/

Do zobaczenia!!!!!

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.