Rehabilitation wroclawEnglish version

Kontakt

Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić lub napisać. Podczas rozmowy ustalimy dogodny termin spotkania. Prowadzimy rehabilitację stacjonarną w gabinetach przy alei Gen. Józefa Hallera 95 w budynku ALL-MED-u. Posiadamy 4 gabinety w tej lokalizacji, dwa dla dorosłych i dwa dla dzieci. Oferujemy także mobilną fizjoterapię na terenie całego Wrocławia oraz okolic.

Rejestracja:
w godz. pon-pt 8:00-20:00
tel. 534 882 889 - Paula Nolbert, Aneta Lamch
mail: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Skorzystałeś z zabiegów rehabilitacyjnych w naszej firmie?
Prosimy dodaj opinię. Będzie nam bardzo miło :)

FizjoHome Wrocław

*Jeśli chwilowo nie odbieramy, proszę wybaczyć. Prawdopodobnie pracujemy z pacjentami, oddzwonimy jak najszybciej.

Paula Nolbert

rejestratorka

tel. 534 882 889

email: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Aneta Lamch

rejestratorka

tel. 534 882 889

email: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Maja Kanecka

Uwaga! Urlop macierzyński: 05-12.2019

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 324

email: maja@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, oraz wizyty domowe.

Rezerwuj

Honorata Jaworska

mgr fizjoterapii

tel. 784 799 535

email: honorata@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, oraz wizyty domowe.

Rezerwuj

Paulina Duroł

mgr fizjoterapii

tel. 501 681 825

email: paulina@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, oraz wizyty domowe.

Rezerwuj

Renata Jackiewicz

lic. fizjoterapii

tel. 730 150 245

email: renata@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, oraz wizyty domowe.

Rezerwuj

Marta Błocińska

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 122

email: marta@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95

Rezerwuj

Zofia Walczyk- Skrzek

mgr fizjoterapii

tel. 725 039 239

email: zofia@fizjohome.wroclaw.pl

Wizyty domowe.

Rezerwuj

Magdalena Urbas

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 199

email: magdalena@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, oraz wizyty domowe.

Rezerwuj

Karolina Kłos

mgr fizjoterapii

tel. 509 100 237

email: karolina@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95

Rezerwuj

Aleksandra Wąsowska

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 853

email: aleksandra@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, oraz wizyty domowe

Rezerwuj

Piotr Heluszka

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 175

email: piotr@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, oraz wizyty domowe

Rezerwuj

Agata Aduła

mgr fizjoterapii

tel. 508 150 531

email: agata@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95

Rezerwuj

Magdalena Reczek

mgr fizjoterapii

tel. 538 211 441

email: magdalena.reczek@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, oraz wizyty domowe

Rezerwuj

Odwołanie wizyty:

W przypadku gdy chcą Państwo zrezygnować z wizyty, bardzo prosimy o kontakt z naszą rejestracją minimum 24h przed planowaną wizytą. W przypadku wizyty umówionej online, można ją odwołać za pomocą naszego systemu rezerwacyjnego. Nie odwołanie wizyty na 24 godziny przed planowanym terminem skutkuje naliczeniem opłaty za wizytę.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889