al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version
13.09.2022

Mamy nowego fizjoterapeutę!

Mamy nowego kolegę w naszym zespole fizjoterapeutów! Specjalizuje się w rehabilitacji bólu zarówno w warunkach gabinetowych jak i z dojazdem do domu we Wrocławiu i okolicach.

Witamy w naszych szeregach mgr Fizjoterapii Adama Kawczyńskiego.

Ten młody, zdolny i zapalony fizjoterapeuta specjalizuje się w terapii pacjentów ortopedycznych, uwielbia pracę ze stanami bólowymi kręgosłupa lub innych stawów. Leczy bóle głowy pochodzenia napięciowego a także problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi.

Poza tym lubuje się także w fizjoterapii pooperacyjnej, chociażby po rekonstrukcji więzadeł, stabilizacjach kości, po zabiegach na jamie brzusznej.

Adam jest także trenerem medycznym, więc żadnego ze swoich Klientów nie zostawi bez zadania domowego – kilku ćwiczeń do wykonywania samodzielnie.

Polecamy i zapraszamy!

Zapisz się już teraz

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.