al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Masaże Wrocław

Szukasz dobrego masażysty? Potrzebujesz masażu pleców, karku, szyi? Oferujemy pomoc wykwalifikowanych masażystów.

Godziny w pracy dłużą się niemiłosiernie, a Ty czujesz coraz mocniej swój kręgosłup? Nie masz czasu na rehabilitację stacjonarną a dokucza Ci ból pleców?  Twoje biodra dają o sobie znać? Nie możesz normalnie zejść po schodach, bo odzywają się stawy kolanowe? Ciągle jesteś zmęczony – masz uczucie, że na Twoich barkach spoczywa ciężki plecak?

Rozwiązaniem Twoich problemów mogą być masaże. Bez względu czy potrzebujesz masażu leczniczego, masażu relaksacyjnego czy masażu sportowego – pomożemy Ci w walce z bólem i zmęczeniem.

Masaże można stosować w schorzeniach różnego typu, np.:

 • ortopedycznych,
 • neurologiczntych,
 • wadach postawy,
 • zespołach bólowych,
 • nadwadze,
 • zwyrodnieniach stawów,
 • osłabieniach mięśni,
 • urazach,
 • zobacz całą ofertę.

 

Masaż Wrocław

Poznano wiele form masażu. Poniżej znajdują się krótkie opisy najważniejszych z nich – w kontekście rehabilitacji i zdrowia. Oczywiście wszystkie znajdują się w naszej ofercie i w razie potrzeby możesz z nich skorzystać.

Masaż leczniczy – polecamy w przypadku wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowych, np. bólów pochodzenia mięśniowego, stawowego, neurologicznego albo spowodowanych urazem lub przeciążeniem. Masaże lecznicze są doskonałym środkiem łagodzącym i leczniczym. Dodatkowo stymulują procesy regeneracyjne. Masujemy plecy, kark, szyję, twarz, ramiona, ręce, nogi, biodra, stopy – w zależności od Twoich dolegliwości.

Masaż kręgosłupa – czyli masaż pleców. Doskonale sprawdza się w przypadku rwy kulszowej lub ramiennej, zespołach bólowych i przeciążeniowych oraz bólach spowodowanych siedzącym trybem życia.

Masaż całościowy – czyli masaż szyi, pleców, rąk, nóg, klatki piersiowej i brzucha. Relaksuje całe ciało i odsuwa uczucie zmęczenia.

Masaż relaksacyjny – pomaga rozluźnić spięte i bolące mięśnie. Powoduje odprężenie, zmniejsza ból i uczucie dyskomfortu spowodowane np.długotrwałym stresem. Wypoczywasz, relaksujesz się i czujesz się lepiej!

Masaż sportowy – dla amatorów mocnych wrażeń lub w leczeniu przeciążeń i kontuzji sportowych. Kiedy potrzebujesz silnego, głębokiego masażu. Mocno rozgrzewający.

Masaż limfatyczny (drenaż) – zmniejsza obrzęk i uczucie ,,ciężkości danej okolicy ciała, pobudza węzły chłonne do sprawniejszego odprowadzania limfy.

 

Masaże Wrocław

Nasze gabinety znajdują się przy al. Gen. Józefa Hallera 95 we Wrocławiu. Oferujemy także masaże z dojazdem do pacjenta na terenie Wrocławia i okolic.  Mamy własny przenośny sprzęt terapeutyczny, w tym profesjonalne stoły do masażu. Nasza rehabilitacja dostępna jest m.in. w następujących lokalizacjach:

 • Wrocław Grabiszynek,
 • Wrocław Oporów,
 • Wrocław Ołtaszyn,
 • Wrocław Śródmieście,
 • Wrocław Krzyki,
 • Wrocław Psie Pole,
 • Wrocław Fabryczna,
 • Wrocław Biskupin,
 • Wrocław Sępolno,
 • Wrocław Księże Małe,
 • Wrocław Bielany.

Masaż Wrocław z FizjoHome – wtedy kiedy jest niezbędny, tam gdzie go potrzebujesz.

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl oraz rejestracja online.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.