al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

O nas

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Wymiana doświadczeń oraz doszkalanie się umożliwiają nam stały rozwój zawodowy. Łączy nas również pasja do wykonywanej pracy.

Oferujemy kompleksową rehabilitację w naszych gabinetach w wygodnej lokalizacji przy alei Gen. Józefa Hallera 95 (naprzeciwko Centrum Handlowego Borek) oraz rehabilitację mobilną na terenie całego Wrocławia i okolic. Zapraszamy.

Przejdź do:
Terapeuci dziecięcyTerapeuci dorosłych

Fizjoterapeuci dziecięcy:

Honorata Jaworska

mgr fizjoterapii

tel. 784 799 535

email: honorata@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95

Rezerwuj

Specjalizuję się w fizjoterapii niemowląt, dzieci i młodzieży.

Pomagam osiągnąć jak największą sprawność maluchom od pierwszych momentów życia, aż do wieku młodzieńczego. Usprawniam dzieci z zaburzeniami o podłożu neurologicznym, ortopedycznym, genetycznym, kostno-mięśniowym, z wadami postawy oraz z nieprawidłowościami rozwoju wczesnodziecięcego.

Prowadzę rehabilitację dzieci z zaburzonym napięciem mięśniowym, asymetrią ułożeniową, opóźnionym rozwojem psychoruchowym, uszkodzeniem splotu ramiennego, porażeniem nerwu twarzowego, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, Zespołem Downa, Dystrofią Mięśniową, po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach. Zajmuję się również korekcją wad postawy.

Podczas rehabilitacji łączę nowoczesne metody fizjoterapeutyczne: PNF, elementy NDT-Bobath, techniki tkanek miękkich i terapii manualnej oraz masażu.

Studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prowadzę Centrum Sprawności Dziecka, zajęcia gimnastyki korekcyjnej we wrocławskich przedszkolach oraz warsztaty skierowane do rodziców na temat wspierania rozwoju dzieci i niemowląt.

Magdalena Reczek

Uwaga! Urlop macierzyński: do 10.2024r.

mgr fizjoterapii

tel. 538 211 441

email: magdalena.reczek@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, wizyty domowe

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym. Pomagam rodzicom i podpowiadam jak prawidłowo pielęgnować dziecko od pierwszych dni życia. Mam doświadczenie z dziećmi z różnego typu chorobami układu nerwowego m.in. MPD, rozszczep kręgosłupa oraz z zespołami genetycznymi m.in. Zespołem Retta. Prowadzę terapię dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością ruchową oraz umysłową w stopniu umiarkowanym i znacznym, a także z dziećmi z zaburzeniami widzenia i słuchu.

Mam duże doświadczenie z dziećmi z zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu. W mojej pracy zajmuję się małymi pacjentami z obniżonym czy też wzmożonym napięciem mięśniowym oraz z wadami postawy takimi jak asymetrie czy skoliozy. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Do każdego problemu podchodzę holistycznie.

Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem certyfikowanym terapeutą NDT Bobath oraz metody PNF. Posiadam uprawnienia instruktora pływania osób niepełnosprawnych. W terapii wykorzystuję elementy innych metod tj. Kinesiotaping, terapia manualna, trójpłaszczyznowa manualna terapia stóp, terapia ręki, masaż klasyczny, masaż Shantala.

Anna Woźny

Uwaga! Urlop macierzyński: do 09.2025r.

mgr fizjoterapii

tel. 798 148 822

email: ania@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95

Rezerwuj

W mojej pracy zajmuje się dziećmi od 0 do 18 roku życia. Głównym celem jest dla mnie dbanie o jak najlepszą sprawność oraz postawę moich pacjentów od najmłodszych lat. Podczas zajęć staram się bardzo indywidualnie patrzeć na każdego małego pacjenta i dobrać odpowiedni dla niego plan terapeutyczny.

W rehabilitacji najmłodszych dzieci posługuje się: elementami NDT-Bobath, diagnostyką i terapią neurorozwojową, trójpłaszczyznową manualną terapią stóp, kinesiotapingiem oraz terapią tkanek miękkich.

U dzieci starszych ćwiczenia korekcyjne oparte są na metodach: BSPTS- Barcelońskiej Metodzie Leczenia Skolioz, Spiralnej stabilizacji mięśniowej, PNFie oraz terapii tkanek miękkich. Również w tej grupie wykorzystuje elementy trójpłaszczyznowej terapii stóp oraz kinesiotaping.

Zależy mi na popularyzowaniu aktywności ruchowej wśród dzieci oraz budowaniu wśród tej grupy dobrych nawyków ruchowych. Dlatego mimo tego, że ćwiczenia i korekcja postawy to ciężka dla pacjentów praca staram się by dzieci lubiły przychodzić na zajęcia i rozumiały ich cel. Pracuję z niemowlętami z problemami rozwojowymi w pierwszym roku życia, dziećmi z wadą w postawie oraz skoliozą.

Katarzyna Strusińska

mgr fizjoterapii

tel. 504 830 058

email: katarzyna.strusinska@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, wizyty domowe

Rezerwuj

Pracę z najmłodszymi rozpoczęłam jeszcze na etapie studiów magisterskich i od tego czasu kształcę się tylko w tej dziedzinie fizjoterapii. Ukończyłam studia I i II stopnia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jestem certyfikowanym terapeutą PNF, NDT – Bobath, NDT – Bobath Baby. Podczas mojej terapii wykorzystuję również elementy metody trójpłaszczyznowej manualnej terapii stóp i techniki kinesiotapingu.

Uwielbiam pracę z małym pacjentem oraz jego rodzicem. Podchodzę do problemu holistycznie, biorę pod uwagę nie tylko fizyczność mojego podopiecznego, ale również aspekt psychiczny. Staram się, aby atmosfera w gabinecie była przyjazna i komfortowa.

Pracuję z dziećmi mającymi problemy neurologiczne (MPD, rozszczep kręgosłupa), ortopedyczne, genetyczne (zespół Polanda, Sanfilippo) oraz z dziećmi z wadami postawy.

Gabriela Jaroń

mgr fizjoterapii

tel. 666 625 917

email: gabriela@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95

Rezerwuj

Pracuję z dziećmi od 3 do 18 roku życia. Specjalizuję się głównie w fizjoterapii wad postawy oraz leczeniu pacjentów ze skoliozą. Mam również doświadczenie w pracy z dziećmi z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, chorobami genetycznymi oraz pacjentami z zaburzeniami z grupy Spektrum Autyzmu.

Podczas pracy łączę metody fizjoterapeutyczne: BSPTS – Barcelońska Metoda Leczenia Skolioz, SI stopień I i II, - Integracja Sensoryczna, Trójpłaszczyznowa Manualna Terapia Wad Stóp u Dzieci, Spiralna Stabilizacja Mięśniowa. Metody te są technikami i koncepcjami fizjoterapii stosowanymi w celu korekcji postawy pacjenta oraz poprawy jego sprawności. Studia Magisterskie ukończyłam w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

W swojej pracy kładę nacisk na edukację pacjenta i rodzica w zakresie profilaktyki i samodzielnego postępowaniaw domu oraz uświadamiam jak ważną rolę w życiu odgrywa ruch i do niego zachęcam.

Fizjoterapeuci dorosłych:

Maja Kanecka

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 324

email: maja@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, inne gabinety

Rezerwuj

Zajmuję się głównie rehabilitacją w schorzeniach ortopedycznych: rwą kulszową, bólami kręgosłupa, długotrwałymi przeciążeniami, kontuzjami, stanami po zabiegach chirurgicznych; a także fizjoterapią kobiecą w obrębie dna miednicy, pracą z kobietami w ciąży i po porodzie.

Prowadzę fizjoterapię w leczeniu chorób typowych dla wieku późnego, np. zwyrodnień stawów, stanów po zabiegach endoprotezoplastyki, schorzeń neurologicznych jak udar, Parkinson; ogólnego osłabienia aparatu ruchu.

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję techniki tkanek miękkich – w tym punkty spustowe, terapię powięziową oraz masaż; terapię manualną, metodę Kinesiotaping-u oraz elementy koncepcji PNF-u i McKenzie-go. Przykładam też dużą wagę do ćwiczeń leczniczych, w szczególności do rozciągania mięśni i ćwiczeń stabilizujących stawy. Z kobietami w terapii uroginekologicznej dna miednicy opieram się na Metodzie Koszli - terapiadnamiednicy.pl

Ignacy Bajsarowicz

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 122

email: ignacy@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, wizyty domowe

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutą specjalizującym się w rehabilitacji dorosłych i młodzieży. Specjalizuję się w szeroko pojętej fizjoterapii ortopedycznej związanej z problemami bólowymi, urazami oraz stanami pooperacyjnymi. W swojej pracy skupiam się na układzie mięśniowo- szkieletowym, powięziowym, nerwowym, naczyniowym oraz na narządach wewnętrznych. Podczas terapii biorę pod uwagę każdy problem zgłaszany przez Pacjenta co przekłada się na holistyczne i indywidualne podejście. Zdrowie, dobre samopoczucie i komfort życia moich Pacjentów są dla mnie priorytetem.

W swojej obecnej pracy gabinetowej staram się łączyć wiele technik – tak dobranych, aby były jak najlepiej dopasowane do konkretnego człowieka i jego problemu. Stosuję między innymi suche igłowanie, pinoterapię, terapię punktów spustowych, rozluźnianie mięśniowo- powięziowe, techniki energizacji mięśni, masaże oraz utrzymuję efekty terapii poprzez ćwiczenia.

Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. W czasie pisania pracy dyplomowej prowadziłem terapię ze sportowcami.

Katarzyna Bednarz

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 175

email: katarzyna@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet al. Hallera 95, wizyty domowe

Rezerwuj

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty.

Zajmuję się rehabilitacją z zakresu ortopedii (urazy stawów i mięśni, złamania, stany zapalne, zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, kolanowych), leczeniem bólów przewlekłych i profilaktyką ich nawrotów (np. rwa kulszowa, bóle kręgosłupa), fizjoterapią stomatologiczną oraz rehabilitacją przed i pooperacyjną.

Prowadzę także fizjoterapię w schorzeniach takich jak: bruksizm, dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych, szumy i zawroty głowy, migreny, nudności, wzmożone napięcie mięśniowe.

Pracuję z osobami w wieku podeszłym, u których poprzez aktywizację i trening oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych, przywracam i poprawiam zdolności motoryczne.

Jestem adeptką szkolenia w Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej, czyli metodzie ćwiczeń, która skutecznie eliminuje przewlekłe bóle pleców, wzmacnia mięśnie tułowia oraz kształtuje równowagę w bezpiecznym dla pacjenta środowisku w każdym wieku.

Stale poszerzam swój warsztat poznając kolejne koncepcje fizjoterapeutyczne.

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl oraz rejestracja online.

Dodatkowe lokalizacje - tylko fizjoterapeutka Maja Kanecka (dorośli)

Środa

ul. Hebanowa 1, Sonomed

w każdą środę, 9:00-19:00

Czwartek

ul. Partynicka 14/U3, Medus

w każdy czwartek, 10:00-19:00

Piątek

ul. Partynicka 27D, Femedis

w każdy piątek, 9:00-15:00

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.