al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

O nas

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Wymiana doświadczeń oraz doszkalanie się umożliwiają nam stały rozwój zawodowy. Łączy nas również pasja do wykonywanej pracy.

Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualną porę oraz formę terapii. Bez czekania i kolejek.

Oferujemy kompleksową rehabilitację w naszych gabinetach w wygodnej lokalizacji przy alei Gen. Józefa Hallera 95 (naprzeciwko Centrum Handlowego Borek) oraz rehabilitację mobilną na terenie całego Wrocławia i okolic. Zapraszamy.

Przejdź do:
Terapeuci dziecięcyTerapeuci dorosłych

Fizjoterapeuci dziecięcy:

Honorata Jaworska

mgr fizjoterapii

tel. 784 799 535

email: honorata@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Specjalizuję się w fizjoterapii niemowląt, dzieci i młodzieży.

Pomagam osiągnąć jak największą sprawność maluchom od pierwszych momentów życia, aż do wieku młodzieńczego. Usprawniam dzieci z zaburzeniami o podłożu neurologicznym, ortopedycznym, genetycznym, kostno-mięśniowym, z wadami postawy oraz z nieprawidłowościami rozwoju wczesnodziecięcego.

Prowadzę rehabilitację dzieci z zaburzonym napięciem mięśniowym, asymetrią ułożeniową, opóźnionym rozwojem psychoruchowym, uszkodzeniem splotu ramiennego, porażeniem nerwu twarzowego, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, Zespołem Downa, Dystrofią Mięśniową, po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach. Zajmuję się również korekcją wad postawy.

Podczas rehabilitacji łączę nowoczesne metody fizjoterapeutyczne: PNF, elementy NDT-Bobath, techniki tkanek miękkich i terapii manualnej oraz masażu.

Studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prowadzę Centrum Sprawności Dziecka, zajęcia gimnastyki korekcyjnej we wrocławskich przedszkolach oraz warsztaty skierowane do rodziców na temat wspierania rozwoju dzieci i niemowląt.

Więcej informacji na stronie: Centrum Sprawności Dziecka

Magdalena Urbas-Kostka

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 199

email: magdalena@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Specjalizuję się w fizjoterapii dziecięcej.

Wspieram rozwój najmłodszych, mających trudności pochodzenia neurologicznego, ortopedycznego (w tym wady stóp i wady postawy), nerwowo-mięśniowego oraz zespoły genetyczne. Pomagam rodzicom w prawidłowej pielęgnacji maluszków. Pracuję z niemowlętami z asymetrią, kręczem szyi, spłaszczoną główką i zaburzeniami napięcia mięśniowego.

Pracuję z dziećmi z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, Zespołem Downa, Zespołem Westa oraz innych chorobach genetycznych.

Zajmuję się rehabilitacją oraz zmianą codziennych nawyków dzieci z wadami postawy i skoliozami. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do pacjenta oraz współpracę z rodzicami.

Tytuł magistra zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, tam też ukończyłam studia podyplomowe z logopedii, co pomaga mi szerzej spojrzeć na problemy moich pacjentów. Jestem dyplomowanym terapeutą metody NDT Bobath oraz Trójpłaszczyznowej Manualnej Terapii Stóp. W swojej pracy korzystam także z metody PNF, kinesiotapingu, terapii manualnej oraz terapii ręki.

Magdalena Reczek

mgr fizjoterapii

tel. 538 211 441

email: magdalena.reczek@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym. Pomagam rodzicom i podpowiadam jak prawidłowo pielęgnować dziecko od pierwszych dni życia. Mam doświadczenie z dziećmi z różnego typu chorobami układu nerwowego m.in. MPD, rozszczep kręgosłupa oraz z zespołami genetycznymi m.in. Zespołem Retta. Prowadzę terapię dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością ruchową oraz umysłową w stopniu umiarkowanym i znacznym, a także z dziećmi z zaburzeniami widzenia i słuchu.

Mam duże doświadczenie z dziećmi z zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu. W mojej pracy zajmuję się małymi pacjentami z obniżonym czy też wzmożonym napięciem mięśniowym oraz z wadami postawy takimi jak asymetrie czy skoliozy. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Do każdego problemu podchodzę holistycznie.

Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem certyfikowanym terapeutą NDT Bobath oraz metody PNF. Posiadam uprawnienia instruktora pływania osób niepełnosprawnych. W terapii wykorzystuję elementy innych metod tj. Kinesiotaping, terapia manualna, trójpłaszczyznowa manualna terapia stóp, terapia ręki, masaż klasyczny, masaż Shantala.

Ewa Tomczyk

mgr fizjoterapii

tel. 728 651 182

email: ewa@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Specjalizuję się w fizjoterapii niemowląt, dzieci oraz młodzieży.

Pracuję z niemowlętami z problemem asymetrii ułożeniowej, kręczem szyi, wadami stóp czy zaburzonym napięciem mięśniowym. Wspieram rozwój niemowląt z ZOKN, z wadami genetycznymi np. Zespół Downa oraz dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami ze skoliozami, chorobą Scheuermanna czy wadami klatki piersiowej takimi jak klatka piersiowa lejkowata i kurza. Przez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz konferencjach stale poszerzam i doskonalę swoją wiedzę. W swojej praktyce wykorzystuję techniki różnych metod. Jestem certyfikowanym terapeutą metod: Odruchowej lokomocji wg Vojty, PNF, FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz) oraz Master Course FITS, SEAS (Scientific Exercise Approach of Scoliosis). Studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Weronika Słota

mgr fizjoterapii

tel. 666 576 241

email: weronika@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutą dzieci i młodzieży. Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta.Na co dzień rozwijam swoje umiejętności pracując z dziećmi w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla Dzieci im. Jana Pawła II w Jaszkotlu.

Pomagam pacjentom ze skoliozami oraz wadami postawy (plecy płaskie, okrągłe, wklęsłe, kolana koślawe, szpotawe, wady stóp). Wspieram rozwój dzieci z chorobami neurologicznymi i genetycznymi. Pomagam również w powrocie do sprawności po złamaniach, skręceniach, po urazach oraz po operacjach.

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem terapeutą metody FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz) oraz PNF Basic (Proprioceptywne Nerwowo-Mięśniowe Torowanie Ruchu). W pracy z pacjentem wykorzystuje również techniki tkanek miękkich, punkty spustowe, kinesiotaping, elementy metody trójpłaszczyznowej manualnej terapii stóp i masaż.

Od dziecka uwielbiam spędzać czas na parkiecie tanecznym :) Obecnie moją wielką miłością jest bachata i kizomba.

Elżbieta Garstka

mgr fizjoterapii

tel. 798 141 757

email: elzbieta@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutką specjalizującą się w terapii dzieci i młodzieży.

Zajmuję się diagnostyką oraz terapią dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Pracuję z pacjentami z wszelkimi odstępstwami od prawidłowej postawy ciała. Prowadzę terapię skolioz, choroby Scheuermanna, rehabilitację dzieci z zaburzonym napięciem mięśniowym oraz z problemami neurologicznymi. W swojej praktyce szczególną uwagę przywiązuję do zbudowania jak najlepszej relacji z małym pacjentem, jego rodzicami oraz do tego, aby podczas prowadzenia terapii dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie.

Studia ukończyłam na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W terapii pracuję metodami takimi jak: FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz) oraz PNF (Proprioceptywne Nerwowo-Mięśniowe Torowanie Ruchu). Wykorzystuję techniki terapii tkanek miękkich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, elementy technik osteopatycznych oraz kinezjotaping. Systematycznie zdobywam nową wiedzę i poszerzam warsztat swoich umiejętności, aby moja pomoc była jak najlepiej dostosowana do potrzeb pacjentów.

Fizjoterapeuci dorosłych:

Maja Kanecka

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 324

email: maja@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Zajmuję się głównie rehabilitacją w schorzeniach ortopedycznych: rwą kulszową, bólami kręgosłupa, długotrwałymi przeciążeniami, kontuzjami, stanami po zabiegach chirurgicznych; a także fizjoterapią kobiecą w obrębie dna miednicy, pracą z kobietami w ciąży i po porodzie.

Prowadzę fizjoterapię w leczeniu chorób typowych dla wieku późnego, np. zwyrodnień stawów, stanów po zabiegach endoprotezoplastyki, schorzeń neurologicznych jak udar, Parkinson; ogólnego osłabienia aparatu ruchu.

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję techniki tkanek miękkich – w tym punkty spustowe, terapię powięziową oraz masaż; terapię manualną, metodę Kinesiotaping-u oraz elementy koncepcji PNF-u i McKenzie-go. Przykładam też dużą wagę do ćwiczeń leczniczych, w szczególności do rozciągania mięśni i ćwiczeń stabilizujących stawy. Z kobietami w terapii uroginekologicznej dna miednicy opieram się na Metodzie Koszli - terapiadnamiednicy.pl

Przemysław Zygo

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 122

email: przemyslaw@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Zajmuję się rehabilitacją osób dorosłych. Pracuję z takimi schorzeniami jak: rwa kulszowa, dyskopatia, zwyrodnienia w obrębie kręgosłupa oraz stawów obwodowych, napięciowymi bólami głowy, zawroty głowy, bóle mięśniowe, rehabilitacją pooperacyjną oraz pourazową.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na której zdobyłem tytuł magistra. W swojej praktyce wykorzystuję metodę łańcuchów mięśniowo- stawowych według GDS, masaż tkanek głębokich, terapię manualną według Kalternborn- Evjenth, kinesiotaping, terapię czaszkowo-krzyżową. Liczne metody pozwalają mi spojrzeć na pacjenta całościowo, co skutkuje szybszym powrotem do zdrowia.

Monika Kolbusz

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 175

email: monika@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Zajmuję się rehabilitacją dorosłych osób z bólami kręgosłupa i stawów obwodowych, z bólami z przeciążenia, osób z napięciowymi bólami głowy, chorobą zwyrodnieniową stawów, osób pragnących wrócić do sprawności po złamaniach, skręceniach, innych urazach czy operacjach.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie w 2017 roku uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. W swojej pracy wykorzystuję techniki tkanek miękkich, elementy Terapii Manualnej wg koncepcji Plaatsmana, masażu tkanek głębokich, kinesiotaping.

Uważam, że praca manualna plus odpowiednio dobrane ćwiczenia dają najlepsze efekty terapeutyczne, stąd często wykorzystuję w pracy także trening, elementy pilatesu i namawiam do ruchu w prawidłowych wzorcach ruchowych. W postępowaniu terapeutycznym staram się postępować indywidualnie, elastycznie i kompleksowo odpowiadając na problem i odczucia pacjenta.

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl oraz rejestracja online.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.