al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

O nas

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Wymiana doświadczeń oraz doszkalanie się umożliwiają nam stały rozwój zawodowy. Łączy nas również pasja do wykonywanej pracy.

Oferujemy kompleksową rehabilitację w naszych gabinetach w wygodnej lokalizacji przy alei Gen. Józefa Hallera 95 (naprzeciwko Centrum Handlowego Borek) oraz rehabilitację mobilną na terenie całego Wrocławia i okolic. Zapraszamy.

Przejdź do:
Terapeuci dziecięcyTerapeuci dorosłych

Fizjoterapeuci dziecięcy:

Honorata Jaworska

mgr fizjoterapii

tel. 784 799 535

email: honorata@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Specjalizuję się w fizjoterapii niemowląt, dzieci i młodzieży.

Pomagam osiągnąć jak największą sprawność maluchom od pierwszych momentów życia, aż do wieku młodzieńczego. Usprawniam dzieci z zaburzeniami o podłożu neurologicznym, ortopedycznym, genetycznym, kostno-mięśniowym, z wadami postawy oraz z nieprawidłowościami rozwoju wczesnodziecięcego.

Prowadzę rehabilitację dzieci z zaburzonym napięciem mięśniowym, asymetrią ułożeniową, opóźnionym rozwojem psychoruchowym, uszkodzeniem splotu ramiennego, porażeniem nerwu twarzowego, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, Zespołem Downa, Dystrofią Mięśniową, po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach. Zajmuję się również korekcją wad postawy.

Podczas rehabilitacji łączę nowoczesne metody fizjoterapeutyczne: PNF, elementy NDT-Bobath, techniki tkanek miękkich i terapii manualnej oraz masażu.

Studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prowadzę Centrum Sprawności Dziecka, zajęcia gimnastyki korekcyjnej we wrocławskich przedszkolach oraz warsztaty skierowane do rodziców na temat wspierania rozwoju dzieci i niemowląt.

Więcej informacji na stronie: Centrum Sprawności Dziecka

Magdalena Reczek

mgr fizjoterapii

tel. 538 211 441

email: magdalena.reczek@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym. Pomagam rodzicom i podpowiadam jak prawidłowo pielęgnować dziecko od pierwszych dni życia. Mam doświadczenie z dziećmi z różnego typu chorobami układu nerwowego m.in. MPD, rozszczep kręgosłupa oraz z zespołami genetycznymi m.in. Zespołem Retta. Prowadzę terapię dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością ruchową oraz umysłową w stopniu umiarkowanym i znacznym, a także z dziećmi z zaburzeniami widzenia i słuchu.

Mam duże doświadczenie z dziećmi z zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu. W mojej pracy zajmuję się małymi pacjentami z obniżonym czy też wzmożonym napięciem mięśniowym oraz z wadami postawy takimi jak asymetrie czy skoliozy. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Do każdego problemu podchodzę holistycznie.

Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem certyfikowanym terapeutą NDT Bobath oraz metody PNF. Posiadam uprawnienia instruktora pływania osób niepełnosprawnych. W terapii wykorzystuję elementy innych metod tj. Kinesiotaping, terapia manualna, trójpłaszczyznowa manualna terapia stóp, terapia ręki, masaż klasyczny, masaż Shantala.

Weronika Słota

mgr fizjoterapii

tel. 666 576 241

email: weronika@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutą dzieci i młodzieży. Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta.Na co dzień rozwijam swoje umiejętności pracując z dziećmi w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla Dzieci im. Jana Pawła II w Jaszkotlu.

Pomagam pacjentom ze skoliozami oraz wadami postawy (plecy płaskie, okrągłe, wklęsłe, kolana koślawe, szpotawe, wady stóp). Wspieram rozwój dzieci z chorobami neurologicznymi i genetycznymi. Pomagam również w powrocie do sprawności po złamaniach, skręceniach, po urazach oraz po operacjach.

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem terapeutą metody FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz) oraz PNF Basic (Proprioceptywne Nerwowo-Mięśniowe Torowanie Ruchu). W pracy z pacjentem wykorzystuje również techniki tkanek miękkich, punkty spustowe, kinesiotaping, elementy metody trójpłaszczyznowej manualnej terapii stóp i masaż.

Od dziecka uwielbiam spędzać czas na parkiecie tanecznym :) Obecnie moją wielką miłością jest bachata i kizomba.

Jagoda Walowska

dr fizjoterapii, specjalista fizjoterapii

tel. 697 185 843

email: jagoda@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Jestem wieloletnim praktykiem z zakresu fizjoterapii dotyczącej najmłodszych pacjentów. Zajmuję się diagnostyką oraz kompleksową rehabilitacją wcześniaków, niemowląt i dzieci z wykorzystaniem specjalistycznych metod neurofizjologicznych (m.in. Vojta, PNF, SSM - spiralna stabilizacja mięśniowa, trójpłaszczyznowa manualna terapia stóp, elem. NDT-Bobath). Prowadzę również fachowe doradztwo z zakresu wyboru sprzętu rehabilitacyjnego oraz zaopatrzenia ortopedycznego np. ortez. Pracuję w dziećmi z problemami o podłożu neurologicznym, ortopedycznym, z wadą w postawie oraz z niemowlęami z zabuerzniami w wieku rozwojowym.

Od kilkunastu lat przeprowadzam badania naukowe oraz przesiewowe wsród dzieci.

Dodatkowo popularyzuję zagadnienia dotyczące fizjoterapii jako prelegent na ogólnopolskich i międzynarodowych Konferencjach Naukowych oraz jako autor / współautor międzynarodowych oraz polskich publikacji i opracowań zbiorowych.

Fizjoterapeuci dorosłych:

Maja Kanecka

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 324

email: maja@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Zajmuję się głównie rehabilitacją w schorzeniach ortopedycznych: rwą kulszową, bólami kręgosłupa, długotrwałymi przeciążeniami, kontuzjami, stanami po zabiegach chirurgicznych; a także fizjoterapią kobiecą w obrębie dna miednicy, pracą z kobietami w ciąży i po porodzie.

Prowadzę fizjoterapię w leczeniu chorób typowych dla wieku późnego, np. zwyrodnień stawów, stanów po zabiegach endoprotezoplastyki, schorzeń neurologicznych jak udar, Parkinson; ogólnego osłabienia aparatu ruchu.

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję techniki tkanek miękkich – w tym punkty spustowe, terapię powięziową oraz masaż; terapię manualną, metodę Kinesiotaping-u oraz elementy koncepcji PNF-u i McKenzie-go. Przykładam też dużą wagę do ćwiczeń leczniczych, w szczególności do rozciągania mięśni i ćwiczeń stabilizujących stawy. Z kobietami w terapii uroginekologicznej dna miednicy opieram się na Metodzie Koszli - terapiadnamiednicy.pl

Monika Kolbusz

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 175

email: monika@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Specjalizuję się w fizjoterapii kobiecej. Przyjmuję panie w ciąży, po urodzeniu dziecka, z problemami w obrębie dna miednicy. Zajmuję się również rehabilitacją dorosłych osób z bólami kręgosłupa, stawów obwodowych, mięśni, osób z napięciowymi bólami głowy oraz osób pragnących wrócić do sprawności po urazach i operacjach.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie w 2017 roku uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. W swojej pracy wykorzystuję techniki tkanek miękkich, elementy Terapii Manualnej wg koncepcji Plaatsmana, masaż tkanek głębokich, kinesiotaping.

Uważam, że praca manualna plus odpowiednio dobrane ćwiczenia dają najlepsze efekty terapeutyczne, stąd często wykorzystuję w pracy także trening, elementy pilatesu i namawiam do ruchu w prawidłowych wzorcach ruchowych. W postępowaniu terapeutycznym staram się postępować indywidualnie, elastycznie i kompleksowo odpowiadając na problem i odczucia pacjenta.

Adam Kawczyński

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 245

email: adam@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutą i certyfikowanym trenerem. Zajmuję się terapią w bólach pleców, mięśni i stawów. Usprawniam i wzmacniam Pacjentów po urazach, złamaniach, skręceniach i operacjach oraz szczegółowo planuję ich rehabilitację.

Do terapii podchodzę z dużą starannością i wszechstronnością. Fizjoterapia, którą prowadzę, jest zawsze dopasowana do potrzeb i celu moich Klientów - niezależnie czy chcą wrócić do biegania, jazdy na nartach czy stabilnego przejścia z siatkami ze sklepu. Dopasowując proces rehabilitacji do zmieniającego się stanu Pacjenta, stawiam na współpracę i zaangażowanie - razem możemy bardzo wiele.

W swojej pracy łączę masaż tkanek głębokich, metody terapii tkanek miękkich, m.in, manipulacje nerwowo-mięśniowe czy punkty spustowe; kinesiotaping i różne formy treningu.

Ignacy Bajsarowicz

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 122

email: ignacy@fizjohome.wroclaw.pl

Rezerwuj

Jestem fizjoterapeutą specjalizującym się w terapii dorosłych i młodzieży. Prowadzę terapię przede wszystkim dla pacjentów bólowych i ortopedycznych, a także sportowców. W pracy fizjoterapeuty liczy się dla mnie empatia i troska o pacjenta. Charakteryzuje mnie indywidualne podejście do pacjenta, chęć pomocy oraz pozytywne nastawienie. Wyrozumiałość i cierpliwość są dla mnie kluczowe.Jestem osobą zaangażowaną oraz sumienną. Stawiam na profesjonalizm.

W swojej pracy posługuję się przede wszystkim pinoterapią, która należy do terapii odruchowych i jest jednym z elementów medycyny manualnej w koncepcji pięciu układów regulacyjnych (FRSc), stworzonej przez dr Radosława Składowskiego. Wykorzystuję również takie techniki jak rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapię punktów spustowych, techniki energizacji mięśni, masaże oraz utrzymuję efekty terapii poprzez ćwiczenia.

Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. W czasie pisania pracy dyplomowej prowadziłem terapię ze sportowcami.

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl oraz rejestracja online.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.