al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Oferta dla firm i przedszkoli Wrocław

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku pracy, w Fizjohome przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Biznesu. Znajduje się w niej zarówno propozycja dla placówek wychowawczo-edukacyjnych (szkoły, przedszkola, żłobki) oraz małych i dużych przedsiębiorstw.

Przejdź do oferty fizjoterapeutycznej dla przedszkoli, szkół, żłobków:
Zajęcia grupoweTerapia indywidualnaSpotkanie z fizjoterapeutą dla rodziców Kontrolne badania postawy i rozwoju ruchowego

Przejdź do oferty fizjoterapeutycznej dla firm:
Szkolenia dla pracownikówTerapie indywidualne, masażeEventy firmowePrywatna opieka dla firmBony i karty upominkowe

Przedszkola, szkoły, żłobki: Zajęcia grupowe

gimnastyka korekcyjna Wrocław
Opis zajęć:

Oferta skierowana do placówek zrzeszających dzieci: szkół, przedszkoli, żłobków, fundacji, domów dzieckaośrodków terapeutycznych, świetlic środowiskowych organizujących zajęcia ruchowe i aktywnie angażujących dzieci.

Ogólnousprawniające zajęcia prowadzone w danej grupie wiekowej. Mają na celu podniesienie wydolności organizmu ćwiczących oraz ich sprawności ruchowej. Mogą mieć charakter korekcyjny, poprawiający koordynację ruchową bądź relaksacyjny.

W celu ustalenia spotkania, realizacji oferty, zdobycia większej ilości informacji umów się na spotkanie poprzez rejestrację. Podaj ilość dzieci lub grup w placówce oraz rodzaj zajęć jakimi jesteś zainteresowany. 

 • Za zgodą rodzica i sugestią nauczyciela, bądź jeśli to my zaobserwujemy potrzebę wykonamy badanie fizjoterapeutyczne dziecka i przygotujemy informacje dla rodzica/opiekuna.
 • Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodny sprzęt fizjoterapeutyczny stawiając przed maluchami wyzwania i motywując do aktywności ruchowych.
 • Promujemy zdrowe nawyki (np. siad prosty tak ważny w wieku szkolnym) i pracujemy nad zwiększeniem świadomości ciała (świadome napinanie i rozluźnianie mięśni, znajomość części ciała).
 • Nauka współpracy poprzez naśladownictwo, wykonywanie poleceń i zachęcanie do proponowania przez dzieci ćwiczeń 🙂
 • Już działamy w 4 punktach na terenie Wrocławia o profilu przedszkolnym i żłobkowym!!!

 

koszt usługi: Wycena indywidualna

Przedszkola, szkoły, żłobki: Terapia indywidualna

fizjoterapia dziecka Wrocław
Opis zajęć:

Dostosowana do potrzeb ćwiczącego i ukierunkowana na wcześniej postawiony cel terapeutyczny. Jej atutem jest poświęcenie całkowitej uwagi terapeuty wyłącznie jednemu dziecku. Mogą być to klasyczne ćwiczenia o charakterze leczniczym bądź terapia nastawiona na usprawniane z elementami zabawy.

Indywidualna terapia przeprowadzona podczas pobytu dziecka w żłobku, przedszkolu czy szkole znacznie wzbogaca ofertę placówki, odbywa się w znanym dla niego otoczeniu i pozwala rodzicom zaoszczędzić czas spędzony na dojazdach.

W celu ustalenia spotkania, realizacji oferty, zdobycia większej ilości informacji umów się na spotkanie poprzez rejestrację. Podaj ilość dzieci lub grup w placówce oraz rodzaj zajęć jakimi jesteś zainteresowany.

koszt usługi: Wycena indywidualna

Przedszkola, szkoły, żłobki: Kontrolne badania postawy i rozwoju ruchowego

przesiewowe badania dzieci Wrocław
Opis zajęć:

Może wyglądać w sposób podyktowany przez zamawiającego.

Cel to promowanie w placówkach zdrowego trybu życia, właściwych nawyków ruchowych, zwracanie uwagi na elementy otoczenia prowokujące złą postawę. Jest to okazja na wczesne wychwycenie nieprawidłowości rozwojowych. Może polegać na wykonaniu badania postawy z informacją zwrotną dla zainteresowanych oraz z dalszymi wskazówkami postępowania w przypadku pojawienia się problemu.

W celu ustalenia spotkania, realizacji oferty, zdobycia większej ilości informacji umów się na spotkanie poprzez rejestrację. Podaj ilość dzieci lub grup w placówce oraz rodzaj zajęć jakimi jesteś zainteresowany.

koszt usługi: Wycena indywidualna

Przedszkola, szkoły, żłobki: spotkanie z fizjoterapeutą dla rodziców

konsultacja fizjoterapeutyczna
Opis zajęć:

Spotkanie z fizjoterapeutą. Połączenie prelekcji pokazu z możliwością zadawania pytań na wcześniej ustalony temat. Spotkanie może odbyć się podczas dnia rodziny, wywiadówki, na otwarciu danej placówki. Dzięki temu firma czy szkoła zapraszająca fizjoterapeutę promuje zdrowy i aktywny tryb życia wśród podopiecznych i ich opiekunów.

Przedstawiamy przykładowe tematy spotkań:

 • Wady postawy i skoliozy u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
 • Właściwe noszenie, podnoszenie, ubieranie butów u dzieci do 1 roku życia.
 • Jak dobrać zdrowe „kapcie szkolne” i tornister.
 • Zabawy promujące zdrowe nawyki ruchowe.

W celu ustalenia spotkania, realizacji oferty, zdobycia większej ilości informacji umów się na spotkanie poprzez rejestrację. Podaj temat, preferowaną formę prowadzenia prelekcji oraz wydarzenie podczas jakiego ma odbyć się spotkanie. 

koszt usługi: Wycena indywidualna

Oferta biznesowa: Szkolenia prozdrowotne dla pracowników

szkolenia Wroclaw
Opis szkolenia:

Jeśli Twoi pracownicy spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej, to na pewno docenią fakt przeprowadzenia szkolenia o charakterze prozdrowotnym. Szkolenia prowadzone są na miejscu w siedzibie Państwa firmy przez naszych fizjoterapeutów, którzy zawodowo zajmują się leczeniem i prowadzeniem terapii osób borykających się ze schorzeniami cywilizacyjnymi, takimi jak zespoły bólowe kręgosłupa, przepukliny bądź dyskopatie, bóle głowy, żylaki.

Możemy pokazać i nauczyć Twoich pracowników w jaki sposób prawidłowo siedzieć aby uniknąć m. in. chronicznych bólów pleców. Zwrócimy też uwagę na najczęściej popełniane błędy. Właściwe ułożenie ciała podczas siedzenia oraz wykonywanie prostych ćwiczeń w pracy pomoże ustrzec przed bólami kręgosłupa, szyi, ramion, cieśnią nadgarstka oraz innymi schorzeniami takimi jak zwyrodnienia stawów, przeciążenia lub sztywności mięśni czy bóle głowy.

Wiedzę staramy się przekazywać w sposób prosty i zrozumiały. Nasze szkolenia spotykają się z pozytywnym odbiorem oraz zaangażowaniem ze strony uczestników. Wydaje nam się, że Pracownicy obecnie bardzo świadomie podchodzą do kwestii prozdrowotnych i zdają sobie sprawę jak dużą część dnia spędzają w pracy. Wiedzą też czym mogą grozić zaniedbania w tej sferze życia. Jeśli mają więc szansę na zmianę swoich zachowań i nawyków, szczególnie w środowisku swojej pracy, chętnie biorą aktywny udział w tego typu zajęciach.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem oferty szkoleniowej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wycena usługi jest indywidualna, ponieważ musimy poznać kilka szczegółów, między innymi:

 • dla jak licznej grupy szkolenie będzie przeprowadzane,
 • gdzie firma się znajduje ( czas dojazdu do Państwa siedziby),
 • ilu terapeutów będziemy musieli zaangażować,
 • planowany termin przyjazdu terapeuty (data, godzina).

Mogą Państwo również przesłać informacje czym Państwa firma się zajmuje, jaki jest charakter pracy, jakie kwestie chcą Państwo abyśmy na takim szkoleniu poruszyli. Zapraszamy do kontaktu.

koszt usługi: Wycena indywidualna

Oferta biznesowa: Indywidualne zajęcia, terapie, masaże dla pracowników

rehabilitacja dla firm
Opis usługi:

Oferujemy możliwość wykupienia masaży terapii manualnej lub innych zajęć terapeutycznych dla Państwa pracowników, wygodnie i na miejscu, w siedzibie Państwa firmy. Taki rodzaj benefitu na pewno ich zadowoli i wpłynie pozytywnie na relacje w firmie.

Do Państwa decyzji zostawiamy:

 • czy ma to być usługa jednorazowa czy cykliczna,
 • jak dużo czasu nasz terapeuta może poświęcić Państwa pracownikowi,
 • jaki rodzaj usługi mamy wykonać,
 • ilu pracowników ma zostać objętych terapią/masażem,
 • czy zależy Państwu tylko na usługach terapeutycznych, czy może chcą Państwo połączyć przyjazd terapeuty/ów np. ze szkoleniem prozdrowotnym.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem oferty terapeutycznej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wycena usługi jest indywidualna, ponieważ musimy poznać kilka szczegółów, między innymi:

 • dla jak licznej grupy będzie przeprowadzana terapia,
 • jak dużo czasu nasz terapeuta może poświęcić Państwa pracownikowi (np. 20,30,40 min),
 • gdzie firma się znajduje ( czas dojazdu do Państwa siedziby),
 • ilu terapeutów będziemy musieli zaangażować,
 • planowany termin przyjazdu terapeuty (data, godzina).

Mogą Państwo również przesłać dodatkowe informacje np. czym Państwa firma się zajmuje, jaki jest charakter pracy, jaki rodzaj terapii najbardziej zadowoli Państwa pracowników. Zapraszamy do kontaktu.

 

koszt usługi: Wycena indywidualna

Oferta biznesowa: Eventy firmowe

event z udziałem fizjoterapeuty Wrocław
Opis usługi:

Jeśli organizują Państwo event firmowy i chcą go rozszerzyć o działania prozdrowotne lub stricte fizjoterapeutyczne, to bardzo chętnie dołączymy do realizacji takiego wydarzenia. Możemy towarzyszyć np. w biegach firmowych, piknikach rodzinnych itp.

Co oferujemy:

 • przeprowadzenie zajęć grupowych z Państwa pracownikami, np. zajęć Pilates, Joga, gimnastyki dla kobiet,
 • przeprowadzenie na miejscu indywidualnych terapii bądź masaży dla uczestników eventu – posiadamy własny przenośny sprzęt terapeutyczny,
 • przygotowanie pełnego stoiska rehabilitacyjne, np. „Strefę zdrowy kręgosłup” lub „Strefę relaksu”
 • jeśli w wydarzeniu będą brały udział całe rodziny, możemy stworzyć również strefę dla dzieci – rehabilitanci dziecięcy mogą sprawdzić postawy dzieci, przeprowadzić proste ćwiczenia poprzez zabawę,
 • przygotowanie szkoleń prozdrowotnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem takiej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wycena usługi jest indywidualna, ponieważ musimy poznać kilka szczegółów, między innymi:

 • dla jak licznej grupy organizowany jest event,
 • miejsce przeprowadzenia eventu ( czas dojazdu na miejsce wydarzenia ),
 • jaką formą współpracy są Państwu zainteresowani (wybór oferty, którą mamy zrealizować)
 • ilu terapeutów będziemy musieli zaangażować,
 • jak dużo czasu nasz terapeuta może poświęcić Państwa pracownikowi w przypadku przeprowadzenia terapii indywidualnej (np. 20,30,40 min),
 • planowany termin wydarzenia (data, godzina, czas trwania).

Mogą Państwo również przesłać dodatkowe informacje np. czym Państwa firma się zajmuje, jaki jest charakter wydarzenia, jaki rodzaj współpracy/terapii najbardziej zadowoli Państwa pracowników. Zapraszamy do kontaktu.

 

koszt usługi: Wycena indywidualna

Oferta biznesowa: Prywatna opieka fizjoterapeutyczna dla firm

abonament na usługi fizjoterapeutyczne Wrocław
Opis oferty:

Oferujemy możliwość wynajęcia fizjoterapeuty ( raz w tygodniu, dwa razy w miesiącu – w zależności od Państwa potrzeb i możliwości ), który będzie prowadził rehabilitację Pracowników i redukował ich dolegliwości bólowe, co pomoże unikać np. zwolnień lekarskich z powodu bólu pleców i niedyspozycji z powodu długiego siedzenia lub stania. Fizjoterapeuta dostosuje indywidualnie formę i metodę rehabilitacji a systematyczne spotkania z Pracownikiem pozwolą lepiej zbadać problem i skuteczniej go rozwiązać. Zajęcia mogą odbywać się w czasie pracy, przed lub po. Jeśli Państwa firma nie posiada pomieszczenia, w którym mogłaby odbywać się fizjoterapia, możemy zaproponować terapie w wybranym gabinecie FizjoHome.

Tego typu benefit prozdrowotny zostanie na pewno pozytywnie odebrany przez  Pracowników firmy. Systematyczne rozluźnianie mięśni, zmiana nawyków, ćwiczenia, prawidłowa postawa podczas pracy polepszą ich stan zdrowia i samopoczucie.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem takiej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wycena w takim wypadku jest indywidualna ponieważ musimy poznać kilka szczegółów, między innymi:

 • ilu pracowników ma zostać objętych programem,
 • jak często nasz pracownik ma być dostępny w Państwa firmie (ile dni w miesiącu, ile godzin dziennie)
 • gdzie firma się znajduje (dojazd do Państwa siedziby),
 • jak dużo czasu nasz terapeuta może poświęcić Państwa pracownikowi (np. 20, 30, 40 min),
 • jaki rodzaj usługi mamy wykonać.

Mogą Państwo również przesłać dodatkowe informacje np. czym Państwa firma się zajmuje, jaki jest charakter pracy w Państwa firmie, jaki rodzaj współpracy/terapii najbardziej zadowoli Państwa pracowników. Zapraszamy do kontaktu.

koszt usługi: Wycena indywidualna

Oferta biznesowa: Bony i karty upominkowe

bony upominkowe na rehabilitację
Opis oferty:

Twoi pracownicy mogą skorzystać ze wszystkich oferowanych przez nas usług, w zależności od tego czego potrzebują i na co mają ochotę. To Ty wyznaczasz kwotę jaką przeznaczasz na zabiegi, a osoba obdarowana musi już tylko umówić się na wizytę.

Najpopularniejszą formą wykorzystania bonów są masaże, ale pamiętajmy, że fizjoterapia to dużo więcej. Czasem odpowiedni trening, zabieg manualny, stretching czy techniki relaksacyjne będą lepszą formą łagodzącą dolegliwości . Chętnie służymy radą.

Aby zakupić Kartę Upominkową zadzwoń pod numer: 534 882 889 lub wyślij do nas wiadomość e-mail. Po ustaleniu szczegółów i dokonaniu wpłaty, zapraszamy po odbiór karty w naszej siedzibie przy al. Hallera 95 we Wrocławiu.

koszt usługi: Dowolna kwota

Health Pro

oferta opieki fizjoterapeutycznej dla firm
Opis oferty:

HEALTH PRO to projekt zrzeszający podmioty usługowe, zajmujące się promocją oraz profilaktyką aktywności fizycznej, odnowy biologicznej oraz szeroko pojętego well-being’u.
Obejmuje 5 lokalnych przedsiębiorstw, znajdujących się w południowej części Wrocławia: studio treningów personalnych oraz sztuk walki, fizjoterapię, gabinet dietetyczny, szkołę pole dance i gabinet masażu.

Docelowo projekt jest skomponowany dla Państwa firmy, żeby móc podarować swoim pracownikom możliwość korzystania z usług premium w celu poszerzenia pakietu socjalnego. Współpraca odbywa się na zasadzie nabycia określonej ilości Voucherów, które pracownicy realizowaliby korzystając z usług oferowanych przez nasze placówki.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.