al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Regulamin organizacyjny podmiotu leczniczego

Jest nam niezmiernie miło gościć Cię tutaj, gdzie zapewniamy pełną przejrzystość i dostępność naszych zasad organizacyjnych

Regulamin organizacyjny to kluczowy dokument określający zasady funkcjonowania naszej instytucji medycznej oraz praw i obowiązków zarówno personelu medycznego, jak i pacjentów.

Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej oraz stworzenie przyjaznej i bezpiecznej atmosfery dla naszych pacjentów. Regulamin organizacyjny stanowi podstawowy fundament, na którym opiera się nasza codzienna praca i działalność. Dzięki niemu możemy zapewnić spójność, efektywność oraz profesjonalizm w każdym aspekcie naszej działalności.

W ramach naszej witryny internetowej przedstawiamy Ci szczegółowe informacje dotyczące naszego Regulaminu organizacyjnego. Będziesz mieć możliwość zapoznania się z naszymi zasadami dotyczącymi:

I. Postanowienia ogólne
II. Cel, rodzaj działalności leczniczej oraz zakres udzielanych świadczeń zdrowotnych
III. Struktura organizacyjna podmiotu leczniczego. Organizacja i zadania poszczególnych jednostek zakładu
leczniczego
IV. Organizacja i przebieg procesu udzielania świadczeń zdrowotnych
V. Zasady prowadzenia oraz opłata za udostępnienie dokumentacji medycznej
VI. Wysokość opłat za świadczenia zdrowotne
VII. Postanowienia końcowe

Pragniemy, aby korzystanie z naszych usług medycznych było dla Ciebie jak najbardziej komfortowe i klarowne. Nasz Regulamin organizacyjny jest stworzony w trosce o Twoje dobro i jest odzwierciedleniem naszych wysokich standardów jakościowych.


Dorośli: Podmiot leczniczy Maja Kanecka

z siedzibą w Gryfowie Śląskim przy ul. Kolejowej 61, 59-620
Nr księgi rejestrowej: 000000214890
NIP: 6161559709
REGON: 362193560
Pobierz regulamin (PDF)

 

Dzieci: Podmiot leczniczy Fizjoterapia Honorata Jaworska
z siedzibą w Czechy 127A, 98-220 Zduńska Wola
Nr księgi rejestrowej: 000000214643
NIP: 8921670607
REGON:101791704
Pobierz regulamin (PDF)

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.