al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja dla biegaczy Wrocław

Prawidłowa technika w bieganiu zmniejszy ryzyko powstawania kontuzji.

Aktywne bieganie może prowadzić do wielu kontuzji oraz przeciążeń, które w konsekwencji mogą przyczynić się do rezygnacji ze sportu. Dlatego jeśli chcesz czerpać samą przyjemność z biegania i nie martwić się o kontuzję zapoznaj się z naszą ofertą.

Jako grupa specjalistów stworzyliśmy program dla biegaczy zarówno tych początkujących, jak i wyczynowców. Podstawowa analiza biegu pozwoli na korekcję prawidłowej postawy ciała podczas biegania, a trening personalny wzmocni Twoje ciało tak, aby satysfakcja ze sportu trwała jak najdłużej. W naszej ofercie możesz znaleźć specjalnie przygotowane dla Ciebie techniki rehabilitacyjne, które pomogą Ci na każdym etapie Twojego biegania:

  • analiza biegania – dla początkujących oraz zaawansowanych biegaczy, dzięki której poznasz swoje błędy techniczne oraz przygotujesz mięśnie posturalne do prawidłowego treningu
  • trening personalny – dzięki treningowi wzmocnisz mięśnie odpowiednich partii ciała tak, abyś mógł cieszyć się dłużej aktywnością sportową, jak również osiągniesz lepsze wyniki podczas biegania

 

Nasza oferta jest skierowana do biegaczy, którzy świadomie chcą uprawiać tę dyscyplinę . Zapraszamy na wizytę w naszych gabinetach na al. Hallera 95 w budynku All-Medu, a jeśli chcesz naszego rehabilitanta zaprosić do siebie, to przyjedzie do Ciebie zaopatrzony w niezbędny do terapii sprzęt. Analiza biegania oraz trening personalny z dojazdem do pacjenta realizowany jest w terenie. Analizę oraz trening personalny możemy wykonać również u nas w gabinecie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem

 

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.