al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja dla firm

Oferujemy pakiet usług fizjoterapeutycznych dla firm mieszczących się we Wrocławiu i okolicach.

Profilaktyka i leczenie schorzeń spowodowanych siedzącą pracą i stresem pozwoli na wysoką produktywność oraz poprawi efektywność w pracy. Gdy ciało jest w dobrej formie – umysł także.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm i korporacji:

  • masaże biurowe;
  • ćwiczenia biurowe – przystosowane do samodzielnego wykonywania nawet na stanowisku pracy;
  • treningi relaksacyjne, gimnastyka dla kobiet – dno miednicy;
  • szkolenia i warsztaty nt: prawidłowej pozycji siedzącej lub stojącej, prawidłowej organizacji pracy na stanowisku biurowym, ergonomii pracy kręgosłupa w warunkach biurowych;
  • prywatna opieka fizjoterapeutyczna dla pracowników (możliwość wynajęcia fizjoterapeuty, np.  raz w tygodniu, dwa razy w miesiącu – w zależności od Państwa potrzeb i możliwości, który będzie prowadził rehabilitację pracowników i redukował ich dolegliwości bólowe oraz wprowadzał prozdrowotne nawyki);
  • wsparcie na eventach firmowych, konferencjach, targach;
  • projekt HealthPro dla pracowników firm – w ramach wykupionych voucherów możliwość regularnego korzystania z usług różnych specjalności (współpraca z dietetykami klinicznymi, trenerami personalnymi oraz sztuk walki, masażystami, studiem pole dance).

 

Sprawdź więcej na naszej stronie: Oferta fizjoterapeutyczna dla firm i przedszkoli

Kontakt:

Maja Kanecka

tel. 730 150 324

maja@fizjohome.wroclaw.pl

 

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.