al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja zestresowanych Wrocław

W ciągłym pośpiechu zapominamy o sobie. Zadbaj o swoje serce i pozwól spiętym mięśniom odpocząć. Daj ciału niezbędne wytchnienie. Odzyskaj równowagę między ciałem a umysłem dzięki naszym masażom i treningom.

Przejdź do:
Trening relaksacyjny ŻYJ BEZ STRESUMasaż relaksacyjno-leczniczyMasaż całościowy

Trening relaksacyjny ŻYJ BEZ STRESU

Opis treningu:

Jest dobry dla Twojego serca! Przeciwdziała nadciśnieniu i chorobom układu krążenia. To połączenie ćwiczeń, nauki oddychania oraz technik rozluźniających. Ciągłe napięcie emocjonalne zakłóca funkcjonowanie całego organizmu oraz powoduje uczucie chronicznego zmęczenia. Nauczymy Cię jak sobie z tym radzić. Poznasz metody relaksacji, dzięki którym poczujesz się znowu lekko. Uwaga: długotrwały i silny stres może powodować depresję a w skrajnych przypadkach stany lękowe.

koszt usługi: 160 zł/ 50 min

Masaż relaksacyjno-leczniczy

masaże rozluźniające Wrocław
Opis masażu:

Delikatny, kojący, spokojny masaż wykonywany okrężnymi ruchami. Może nawet na chwilę odpłyniesz… Pomimo spokojnego tempa działa rozgrzewająco i stymulująco na układ krążenia. Pozwala na ujście z ciała negatywnych emocji. Odpoczywa nie tylko ciało ale i umysł.

koszt usługi: 120 zł/ 20 min

koszt usługi: 160 zł/ 45 min

koszt usługi: 180 zł/ 60 min

Masaż całościowy

masaże Wrocław
Opis masażu:

Relaks globalny. Rozluźnia i wycisza. Zawiera masaż stóp. Na specjalne życzenie może również obejmować twarz. Po takim masażu poczujesz napływ nowej energii i sił witalnych!

koszt usługi: 210 zł/ 90 min

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.