Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja zestresowanych Wrocław

Nie musisz jechać do SPA by doświadczyć chwili relaksu i zapomnienia. Umów się z nami, a poczujesz odprężenie, witalność i przyjemność, a do tego zaoszczędzisz czas, który możesz wykorzystać na milion innych sposobów. Chociażby na chwilę ćwiczeń pozycji jogi czy tai-chi, z którymi Cię zapoznamy.

W ciągłym pośpiechu zapominamy o sobie. Zadbaj o swoje serce i pozwól spiętym mięśniom odpocząć. Daj ciału niezbędne wytchnienie. Odzyskaj równowagę między ciałem a umysłem.

Przejdź do:
Trening relaksacyjny ŻYJ BEZ STRESUMasaż relaksacyjnyMasaż całościowyTerapia oddechowo - relaksacyjnaTerapia rozluźniająca

Trening relaksacyjny ŻYJ BEZ STRESU

Opis treningu:

Jest dobry dla Twojego serca! Przeciwdziała nadciśnieniu i chorobom układu krążenia. To połączenie ćwiczeń, nauki oddychania oraz technik rozluźniających. Ciągłe napięcie emocjonalne zakłóca funkcjonowanie całego organizmu oraz powoduje uczucie chronicznego zmęczenia. Nauczymy Cię jak sobie z tym radzić. Poznasz metody relaksacji, dzięki którym poczujesz się znowu lekko. Uwaga: długotrwały i silny stres może powodować depresję a w skrajnych przypadkach stany lękowe.

koszt usługi: 100 zł/ 50 min

Masaż relaksacyjno-leczniczy

masaże rozluźniające Wrocław
Opis masażu:

Delikatny, kojący, spokojny masaż wykonywany okrężnymi ruchami. Może nawet na chwilę odpłyniesz… Pomimo spokojnego tempa działa rozgrzewająco i stymulująco na układ krążenia. Pozwala na ujście z ciała negatywnych emocji. Odpoczywa nie tylko ciało ale i umysł.

koszt usługi: 60 zł/ 20 min

koszt usługi: 100 zł/ 45 min

koszt usługi: 120 zł/ 60 min

Masaż całościowy

masaże Wrocław
Opis masażu:

Relaks globalny. Rozluźnia i wycisza. Zawiera masaż stóp. Na specjalne życzenie może również obejmować twarz. Po takim masażu poczujesz napływ nowej energii i sił witalnych!

koszt usługi: 150 zł/ 90 min

Terapia oddechowo - relaksacyjna

terapia relaksacyjna Wrocław
Opis terapii:

Terapia, która w swoim zakresie obejmuje elementy jogi, pilatesu oraz techniki oddechowe, które pozwolą na wyciszenie i znalezienie równowagi wewnętrznej.

koszt usługi: 100 zł/ 50 min

Terapia rozluźniająca

terapia antystresowa Wrocław
Opis wizyty:

Indywidualny program, który łączy w sobie różne metody relaksacji tj. masaż Lowena, masaż Barsa oraz rehabilitację oddechową:

  • Metoda Barsa: rozluźnia napięcia w obrębie głowy
  • Metoda Lowena: poprzez wibracje rozluźnia miednicę i dobrze działa na układ nerwowy
  • rehabilitacja oddechowa: działa na rozluźnienie całego ciała.

koszt usługi: 100 zł/ 50 min

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Paulina
rejestratorka
534 882 889