al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja dorosłych Wrocław

Potrzebujesz pomocy fizjoterapeuty? Oferujemy szeroki wachlarz terapii leczniczych, masaży i zabiegów – dostosowanych do Twojego problemu i możliwości. Rehabilitacja Dorosłych Wrocław – profesjonalna opieka fizjoterapeutów.

Przejdź do:
Terapia lecznicza / manualnaKinezyterapiaTrening ZDROWY KRĘGOSŁUPTerapia dla AmazonekKinesiotapingMasaż kręgosłupaMasaż leczniczyMasaż limfatyczny (drenaż)Masaż całościowyMasaż bańką chińską

Terapia lecznicza / manualna

terapia manualna Wrocław
Prowadzimy rehabilitację osób dorosłych w schorzeniach:

kręgosłupa:

 • zespoły bólowe kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego
 • dyskopatia
 • zespoły przeciążeniowe
 • choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa
 • stany po urazach
 • kręcz szyi

neurologicznych:

 • rwa kulszowa i ramienna
 • udar mózgu
 • uszkodzenia nerwów obwodowych
 • nowotwory ukladu nerwowego
 • choroba Parkinsona
 • stwardnienie rozsiane

ortopedycznych /po urazach:

 • zwyrodnienia stawów
 • reumatoidalne zapalenie stawów
 • koślawość palucha tzw. hallux
 • złamania kości
 • skręcenia stawów
 • zerwania więzadeł, mięśni
 • przykurcz mięśni, stawów
 • łokieć tenisisty, golfisty
 • cieśń nadgarstka
 • po zabiegach artroskopii, rekonstrukcji
 • po endoprotezoplastyce stawów

innych:

 • obrzęki limfatyczne
 • po zabiegach operacyjnych jamy brzusznej, miednicy
 • terapia blizn

koszt usługi: 160 zł/ 50 min

Kinezyterapia

rehabilitacja osób dorosłych Wrocław
Opis ćwiczeń leczniczych:

Dobrane do określonego problemu ćwiczenia lecznicze mające za zadanie przede wszystkim przywrócenie sprawności i działanie przeciwbólowe. Kinezyterapia może angażować również inne partie ciała – niezwiązane bezpośrednio z problemem, ale mające wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Forma ta pozwala na efektywną i kompleksową rehabilitację.

koszt usługi: 160 zł/ 60 min

Trening ZDROWY KRĘGOSŁUP

rehabilitacja dorosłych Wrocław
Opis treningu:

Jeśli bolą Cię plecy, to znaczy, że Twój kręgosłup potrzebuje rehabilitacji. Nasz autorski trening ma na celu wzmocnienie i uelastycznienie mięśni oraz uwolnienie Cię od bólu. Na zajęciach nauczymy Cię także ćwiczeń, które będziesz mógł wykonywać samodzielnie. Poprawisz kondycję swojego gorsetu mięśniowego przy jednoczesnym zminimalizowaniu nadmiernego obciążenia kręgosłupa. Biorąc pod uwagę specyfikę zaburzeń jak i ustalony wcześniej plan terapeutyczny, w skład treningu mogą wchodzić np. ćwiczenia wzmacniające mięśnie posturalne, ćwiczenia elongacyjne tułowia, oraz elementy relaksacji.

koszt usługi: 160 zł/ 50 min

Terapia dla Amazonek

fizjoterapia kobiet Wrocław
Opis terapii:

To specjalistyczna oferta rehabilitacji kierowana dla kobiet po zabiegach mastektomii. W jej ramach ustalamy z pacjentką plan terapeutyczny uwzględniając aktualny stan zdrowia oraz czas jaki minął od wykonania zabiegu. Tworzymy indywidualny plan ćwiczeń ogólnokondycyjnych, mięśni pasa barkowego, grzbietu, brzucha oraz ćwiczeń oddechowych. Terapię uzupełnia drenaż limfatyczny, który przeciwdziała powstawaniu obrzęków. Wprowadzenie rehabilitacji po zabiegach mastektomii podnosi efektywność procesu leczenia, pozwala wyeliminować bóle i przykurcze ręki w operowanej okolicy. Przyspiesza rekonwalescencję i zmniejsza ryzyko nawrotów choroby.

koszt usługi: 160 zł/ 50 min

Kinesiotaping

kinesiology taping Wrocław
Opis zabiegu:

Plastry możemy stosować w schorzeniach stawów i mięśni oraz po kontuzji – terapeuta nakleja plastry na objętą problemem okolice ciała, co daje natychmiastowy efekt przeciwbólowy. Używa się ich też w leczeniu obrzęków – specjalne aplikacje sprawiają, że obrzęki szybciej się wchłaniają i nie powracają. To szybka i bezinwazyjna metoda rehabilitacji bezpieczna dla każdego.

koszt usługi: 60 zł/ oklejenie

Masaż kręgosłupa

fizjoterapia dorośli Wrocław
Opis masażu:

Zabieg ma przeciwdziałać bólom kręgosłupa oraz przyśpieszać regenerację przeciążonych struktur. Masażem objęte są wszystkie odcinki kręgosłupa. Doskonały w chorobie zwyrodnieniowej. Masaż w razie potrzeby połączony z manipulacjami powięzi oraz technikami tkanek miękkich. To świetna forma rehabilitacji Twojego kręgosłupa.

koszt usługi: 120 zł/ 20 min

koszt usługi: 160 zł/ 45 min

koszt usługi: 180 zł/ 60 min

Masaż leczniczy

fizjoterapia dorosłych Wrocław
Opis masażu:

Stosuje się go w rehabilitacji po urazach, zabiegach operacyjnych, w zespołach bólowych, zwyrodnieniach stawów, nerwobólach oraz w terapii przeciwobrzękowej. Masaż łagodzi ból, przyspiesza procesy leczenia i regeneracji, poprawia ukrwienie, zmniejsza obrzęki i rozluźnia napięte mięśnie.

koszt usługi: 120 zł/ 20 min

koszt usługi: 160 zł/ 45 min

koszt usługi: 180 zł/ 60 min

Masaż limfatyczny (drenaż)

rehabilitacja masaż Wrocław
Opis masażu:

Stosuje się go w terapii przeciwobrzękowej. Terapeuta ręcznie odprowadza nagromadzony płyn w kierunku  najbliższych węzłów chłonnych zgodnie z kierunkiem przepływu limfy. Może być stosowany w schorzeniach przewlekłych czy ostrych już następnego dnia po zabiegu lub urazie. Zmniejsza obrzęk, przyspiesza gojenie, zmniejsza ból i uczucie ,,ciężkości”. * dodatkowo podczas trwania zabiegu terapeuta uczy pacjenta jak wykonywać drenaż samodzielnie

koszt usługi: 120 zł/ 20 min

koszt usługi: 160 zł/ 45 min

koszt usługi: 180 zł/ 60 min

Masaż całościowy

rehabilitacja osób dorosłych Wrocław
Opis masażu:

Idealny dla kompletnej odnowy Twojego ciała. Poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek, przywraca równowagę pomiędzy mięśniami. Masaż obejmuje swoim działaniem całe ciało. Polecany również jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby. * na życzenie zabieg obejmuje także twarz

koszt usługi: 210 zł/ 90 min

Masaż bańką chińską

masaż bańką chińską Wrocław
Opis masażu:

Masaż bańką chińską stanowi skuteczną formę wspomagania walki z cellulitem. Polega na wytworzeniu, za pomocą gumowej bańki, podciśnienia zasysającego fałd skóry. Powoduje to pobudzenie miejscowego krążenia, usuwanie toksyn oraz przyspieszenie przemiany materii. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna, co ułatwia modelowanie sylwetki.

Dodatkowym efektem masażu bańką chińską jest rozluźnienie i odprężenie, zmniejszenie napięcia mięśniowego, a przez to zmniejszenie dolegliwości bólowych.

koszt usługi: 120 zł/ 25 min

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.