Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja dzieci Kuźniki Wrocław

Gabinet rehabilitacji dziecięcej okolice Kuźnik

Zapraszamy do wspólnej rehabilitacji z zespołem FizjoHome!

Nasza siedziba mieści się w budynku ALL-MEDu przy Aleii Gen. Józefa Hallera 95 we Wrocławiu.

Rehabilitujemy zaburzenia dotyczące niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży.

W terapii łączymy nowoczesne metody terapeutyczne: PNF, NDT Bobath, FITS, terapia manualna i powięziowa, masaż oraz kinesiotaping.

 

Rehabilitujemy małych pacjentów z:

  • asymetrią i zaburzeami wieku  niemowlęcego,
  • mózgowym porażeniem dziecięcym,
  • Zespołem Downa,
  • zaburzeniami napięcia mięśniowego,
  • po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach,
  • w stanach pooperacyjnych,
  • wadami postawy,
  • skoliozami.

By zapoznać się szerzej z naszą ofertą zapraszamy poniżej.

Dodatkowo prowadzimy rehabilitację także przy ul. Powstańców Śląskich 125/11. Gabinety przystosowane są zarówno do pracy z dziećmi jak i dorosłymi.

 

 

 

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji dwa odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet: Powstańców Śląskich 125/11

Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy w dużym narożnym budynku na ulicy Powstańców Śląskich ( skrzyżowanie Powstańców Śląskich ze Sztabową). Wejście od ulicy Powstańców Śląskich. III piętro, wygodny dojazd windą. Zaparkować można w pobliskich uliczkach ( darmowy parking ), np. na ulicy Sztabowej lub Pretficza. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 0L, 2, 6, 7, 8, 11, 14, 17, 20, 31, 32, 33 - przystanek Sztabowa, oraz autobusami numer 126, 133, 247, 248, 602, D - przystanek Hallera. Posiadamy w tej lokalizacji dwa odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gabinet Powstańców Śląskich 125/11, Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 9:00-19:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889