al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja IT Wrocław

Rehabilitacja mobilna dla Firm, szkolenia, masaże, trening grupowy i indywidualny

Jeżeli Twoi pracownicy siedzą w pracy w taki sposób:

to najprawdopodobniej w niedługim czasie spora część z nich nabawi się dolegliwości kręgosłupa i zniknie na niekończącym się L4. Prawidłowe ułożenie ciała podczas siedzenia oraz wykonywanie prostych ćwiczeń w pracy, pomoże ustrzec przed bólami kręgosłupa, szyi, ramion, cieśnią nadgarstka oraz wieloma innymi schorzeniami takimi jak zwyrodnienia stawów, przeciążenia mięśni.

Bardzo chętnie pomożemy Tobie i Twoim pracownikom zadbać o zdrowie i wrócić do formy. Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Wymiana doświadczeń oraz doszkalanie się umożliwiają nam stały rozwój zawodowy. Do naszych Pacjentów podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co pozwala nam odnosić sukcesy terapeutyczne. Pamiętaj, prawidłowe ustawienie ciała zwiększy komfort pracy oraz pozytywnie wpłynie na zdrowie i nastrój Twojego zespołu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przyjazdem fizjoterapeuty do Państwa firmy, zadzwońcie lub napiszcie do nas. Możemy przeprowadzić szkolenia na temat prozdrowotnych zachowań w pracy, wykonać profilaktyczne lub lecznicze masaże albo też wykonać indywidualny lub grupowy trening terapeutyczny.

Zapraszamy do kontaktu, nasza rejestratorka odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Przed rozmową warto przygotować kilka informacji które pomogą nam w przygotowaniu wyceny dla Państwa:

  • Zapytamy, czy chcecie abyśmy wykonali terapie z pracownikami czy również chcielibyście abyśmy przeprowadzili szkolenie.
  • Jak licznym jesteście zespołem?
  • Jak długo ma trwać trening/masaż dla pojedynczej osoby?
  • Zapytamy o termin (planowany dzień tygodnia oraz godzinę w jaką mielibyśmy do Państwa przyjechać).
  • Czy jest możliwość zaparkowania auta w okolicy Państwa biura?

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.