al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja Klecina Wrocław

Szukasz fizjoterapeuty w okolicy Kleciny? Zapraszamy do gabinetów fizjoterapii przy ul. Partynickiej.

Posiadamy dwie lokalizacje w nowoczesnych centrach medycznych przy ulicy Partynickiej we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich Pacjentów bólowych, z problemami ortopedycznymi, kobiety w ciąży oraz osoby z zaburzeniami dna miednicy.

 

Umów się!

Zachęcamy do zapisów! Kliknij TUTAJ.

 

Czwartek

Gabinet: ul. Partynicka 14/U3, Medus

Kiedy: w każdy czwartek, 10:00-19:00
Adres: ul. Partynicka 14/U3, Wrocław
Rejestracja: tel. (71) 306 70 55
Mail: przychodnia@medus.pl

 

Piątek

Gabinet: ul. Partynicka 27D, Femedis

Kiedy: w każdy piątek, 9:00-15:00
Adres: ul. Partynicka 27D, Wrocław
Rejestracja: tel. 534 882 889
Mail: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

 

Nasza fizjoterapeutka – mgr Maja Kanecka zajmuje się  pracą w schorzeniach typu: rwa kulszowa, bóle kręgosłupa, przeciążenia tkanek miękkich, kontuzje, stany po zabiegach chirurgicznych; a także fizjoterapią kobiecą w obrębie dna miednicy, pracą z kobietami w ciąży i po porodzie.

 

Aby umówić się na wizytę stacjonarną wystarczy zadzwonić lub napisać wiadomość mailową.  Zachęcamy także do zapisów on-line: kliknij TUTAJ.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.