Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja Krzyki Wrocław

Fizjoterapia w gabinetach przy al. Hallera 95 oraz przy ul. Powstańców Śląskich 125/11 we Wrocławiu.

Zapraszamy serdecznie do gabinetów rehabilitacji FizjoHome.

Znajdują się one przy ulicy Hallera 95 ( w budynku centrum All-Med ) w bezpośredniej okolicy ulic Hallera, Ojca Beyzyma, Kruczej, Inżynierskiej oraz przy ulicy Powstańców Śląskich 125/11 (klatka między bankiem Millenium a nieruchomościami WGN) w sąsiedztwie ulic Sztabowej, Pretficza oraz Ronda Powstańców Śląskich.

Otaczamy opieką osoby w różnym wieku, zarówno osoby dorosłe, dzieci jak i seniorów. Udzielamy pomocy w schorzeniach:

  • narządu ruchu,
  • neurologicznych,
  • kardiologicznych
  • po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych,
  • stawów i kręgosłupa,
  • po wszczepieniu endoprotezy,
  • po urazach, a także po udarach,
  • w chorobach neurologicznych.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinesiotapingu oraz masażu. Staraliśmy się aby nasza oferta została przygotowana w sposób przystępny i zrozumiały dla naszych klientów.

Podczas pracy z pacjentem staramy się uczyć prozdrowotnych nawyków oraz propagować aktywny tryb życia. Przykładamy wagę do profilaktyki. Dodatkowo świadczymy również usługę rehabilitacji z dojazdem do domu lub pracy klienta. Więcej informacji znajdą państwo w dziale oferta oraz zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług.

 

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji dwa odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet: Powstańców Śląskich 125/11

Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy w dużym narożnym budynku na ulicy Powstańców Śląskich ( skrzyżowanie Powstańców Śląskich ze Sztabową). Wejście od ulicy Powstańców Śląskich. III piętro, wygodny dojazd windą. Zaparkować można w pobliskich uliczkach ( darmowy parking ), np. na ulicy Sztabowej lub Pretficza. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 0L, 2, 6, 7, 8, 11, 14, 17, 20, 31, 32, 33 - przystanek Sztabowa, oraz autobusami numer 126, 133, 247, 248, 602, D - przystanek Hallera. Posiadamy w tej lokalizacji dwa odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gabinet Powstańców Śląskich 125/11, Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 9:00-19:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889