Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja Muchobór

Rehabilitacja z dojazdem - okolice Wrocławia. ( Muchobór Wielki i Mały k. Wrocławia )

Szukasz rehabilitacji w swojej okolicy – Muchobór Wielki / Muchobór Mały? Nasza firma już od wielu lat zapewnia profesjonalne usługi rehabilitacyjne na terenie miasta Wrocław oraz w jego okolicach. Realizujemy usługi rehabilitacyjne stacjonarnie – posiadamy gabinety przy alei Gen. Józefa Hallera 95 (naprzeciwko Centrum Handlowego Borek) we Wrocławiu. Oferujemy również rehabilitację mobilną.

Oferujemy szeroki wachlarz usług:

dla każdej z grup wiekowych.

Zapewniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu fizjoterapii. Łączy nas pasja do wykonywanej pracy. Cel jaki stawia przed nami Pacjent jest naszym priorytetem.

Zatem jeśli szukasz rehabilitacji na Muchoborze – wybierz nas 🙂 Czekamy na Twój telefon.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...