al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja neurologiczna dzieci

Rehabilitacja dzieci Wrocław
Fizjoterapia dla dziecka

Dla kogo?

Dotyczy dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, wodogłowiem,  dystrofią mięśniową, przepukliną oponowo-rdzeniową, z następstwami uszkodzeń mózgu i rdzenia kręgowego, splotu barkowego, nerwu twarzowego, niedotlenienia. Przeznaczona dla niemowląt z zaburzeniami napięcia mięśniowego, po incydentach niedotlenieniowych, uszkodzeniach splotu barkowego, nerwu twarzowego.

Na czym polega?

Są to indywidualne zajęcia z zastosowaniem metod neurorehabilitacji PNF, NDT-Bobath oraz technik rozluźniania tkanek miękkich i neuromobilizacji. W trakcie rehabilitacji stymulujemy układ nerwowy i angażujemy nieaktywne obszary ciała. Pracujemy nad stabilnością  tułowia by zapewnić  mobilność kończyn. Pacjent wykonuje jak najwięcej ruchów podobnych do codziennych czynności by zbliżyć się do samodzielności. Wspólnie ustalamy cel terapii i dążymy do jego osiągnięcia.

Gdzie?

Zapraszamy do dostosowanych dla dzieci gabinetów mieszczących się przy alei Gen. Józefa Hallera 95 we Wrocławiu w budynku ALL-MEDu. Oferujemy także rehabilitację z dojazdem do pacjenta.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla: niemowląt, dzieci i młodzieży. Zobacz także: wady postawy u dzieci i terapię niemowląt.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.