al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

NDT-Bobath rehabilitacja niemowląt Wrocław

Terapia NDT-Bobath jest niezwykle przyjazna Twojemu Dziecku.

Terapia Bobath wspiera prawidłowy rozwój niemowlęcia poprzez przekazywanie prawidłowych wzorców ruchowych adekwatnych do wieku dziecka. Często nazywana jest terapią przez zabawę.

Rehabilitacja NDT-Bobath jest najczęściej polecaną terapią dla dzieci z zaburzeniami rozwoju. Jeśli lekarz kieruje Twoje dziecko na rehabilitację – nie zwlekaj! Mózg małego dziecka ma niesamowite możliwości – tzw. plastyczność mózgu, która zmniejsza się wraz z wiekiem, pozwala na tym lepsze rezultaty im szybciej podejmie się działanie. Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo, zapraszamy na konsultacje. Nie musisz czekać w kolejkach, dojeżdżać do ośrodków, ani obawiać się o zarazki przy spotkaniach z innymi dziećmi. FizjoHome zapewnia terapię w komfortowych i przyjaznych warunkach. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz.   fizjoterapeuta dziecięcy bobath wrocław Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla dzieci i niemowląt. Zobacz także: Instruktaż pielęgnacji niemowląt Wrocław. Odwiedź nas w  gabinecie przy alei Gen. Józefa Hallera 95 we Wrocławiu (budynek ALL-MEDu), bądź zaproś nas do swojego domu. Rehabilitacja niemowląt Wrocław  – wtedy kiedy jest wymagana, w warunkach jakie Twoje Dziecko potrzebuje.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.