al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja przy ul. Sztabowej we Wrocławiu

Szukasz rehabilitacji? Gabinety FizjoHome mieszczą się przy al. Hallera 95 we Wrocławiu.

Zapraszamy do gabinetów FizjoHome znajdujących się na al. Hallera 95 we Wrocławiu (budynek centrum All-Med)

Przygotowaliśmy ofertę adresowaną do każdej z grup wiekowych.

Rehabilitujemy niemowlęta, dzieci i młodzież (asymetrie, kręcze szyi, zaburzenia napięcia mięśniowego, wady postawy, skoliozy,mózgowe porażenia dziecięce, dystrofie mięśniowe, załamania, skręcenia, wady klatki piersiowej, wady stóp).

Prowadzimy fizjoterapię dorosłych i seniorów (ból pleców, dyskopaita, przeciążenia, choroby zwyrodnieniowe, rwa barkowa i kulszowa, udar mózgu, stwardnienie rozsiane, stany pourazowe i pooperacyjne, stan po zawale).

Zajmujemy się fizjoterapią kobiecą (rozstęp mięśni prostych brzucha, rozejście się kresy białej, terapia blizny po cięciu cesarskim, terapia nietrzymania moczu, bóle menstruacyjne, obniżenie narządu rodnego).

Usprawniamy sportowców (skręcenia, złamania, zwichnięcia, zerwania więzadeł, stany pooperacyjne, przeciążenia, zespoły bólowe, ograniczenia podczas treningu).

Pomagamy zestresowanym i przepracowanym (masaże relaksacyjne, techniki obniżające ciśnienie, ćwiczenia oddechowe).

Masaż i fizykoterapia (masaż kręgosłupa, masaż całościowy, masaż kolana lub barku, lampa sollux, ultradźwięki, prądy: tens, interferencyjne, diadynamiczne, elektrostymulacja, galwanizacja, jonoforeza, trauberta, kotza, mikroproądy).

Kinesiotaping (plastorawnie).

 

Dokładna oferta znajduje się poniżej. U nas nie musisz czekać w kolejkach jak na wizyty na NFZ. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę. Tel. 534 882 889 – Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl oraz rejestracja online.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.