al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja sportowców Wrocław

Chcesz odzyskać sprawność po przebytej kontuzji, albo poczuć rozluźnienie ciągle spiętych i przeciążonych mięśni? Masz ochotę na trochę odnowy? Doskwiera Ci ból, po treningu zauważasz tendencję do obrzęków lub skurczów? Masz przetrwały lub nawracający uraz i wreszcie chcesz go wyleczyć? Umów się z nami na spotkanie!

Przejdź do:
Terapia po kontuzjiKinesiotapingMasaż sportowyAnaliza bieguTrening personalny dla biegaczyRehabilitacja sportowa dla biegaczy

Terapia po kontuzji

rehabilitacja sportowa Wrocław
Prowadzimy rehabilitację sportową:
  • po skręceniach stawów,
  • po złamaniach kości i ich zespoleniach,
  • po naderwaniach mięśni i więzadeł,
  • po artroskopiach stawów, rekonstrukcjach więzadeł,
  • w zespole bolesnego barku,
  • łokcia tenisisty i golfisty,
  • kolana skoczka,
  • po poważnych stłuczeniach,
  • po zdjęciu opatrunku gipsowego,
  • w stanach dużego przeciążenia układu ruchu jak również przy występowaniu objawów bólowych

koszt usługi: 120 zł/ 50 min

Kinesiotaping

taping sportowy Wrocław
Opis działania:

Stosuje się go przeciwbólowo, przeciwobrzękowo i w celu lepszej stabilizacji stawu. Ze względu na swoje różnorodne działanie, kinesiotaping możemy aplikować tuż po kontuzji oraz przez całą rekonwalescencję i powrót do zdrowia. Dobrze sprawdza się u osób, które podczas wysiłku czują ból i dyskomfort. Zabezpiecza przed kolejną kontuzją podczas wymagających treningów, maratonów, półmaratonów. Pozwala wystartować w zawodach, ponieważ niweluje ból i pozwala poprawić osiągi.

koszt usługi: 60 zł

Masaż sportowy

masaże sportowe Wrocław
Opis masażu:

To znakomita opcja po intensywnym treningu, która niweluje objawów zakwaszenia mięśni. Dodatkowo, jako przedtreningowa forma rozgrzewająca doskonale przygotowuje do wysiłku czy zawodów. Ponadto masaż sportowy ma również funkcję terapeutyczną i regeneracyjną, która wspomaga leczenie urazów.

koszt usługi: 80 zł/ 20 min

koszt usługi: 120 zł/ 45 min

koszt usługi: 140 zł/ 60 min

Analiza biegu

rehabilitacja biegaczy Wrocław
Opis analizy:

Pozwól nam  dobrać dla siebie odpowiednie tempo oraz technikę biegania. Podczas wizyty sprawdzimy Twój sposób oraz doradzimy jak powinieneś biegać, by bieganie sprawiało Ci największą przyjemność. Zwrócimy uwagę na błędy, poprawimy technikę, zwiększymy ergonomię, wyeliminujemy niepotrzebne współruchy. Podczas wizyty w gabinecie będziemy uczyć się poprawnej postawy podczas biegania. Przyjdź do nas z przygotowanym nagraniem swojego biegu, a my przeprowadzimy dodatkową analizę biegu w miejscu podczas wizyty.

koszt usługi: 120 zł/ 50 min

Trening personalny dla biegaczy

trening dla biegaczy Wrocław
Opis usługi:

Podczas treningu personalnego ułożymy idealnie skonstruowany plan dostosowany do Twoich potrzeb. Trening personalny koncentruje się na przygotowaniu ciała do biegu, popracujemy nad wzmocnieniem mięśni posturalnych, poprawie sylwetki, nauką prawidłowego oddechu podczas treningu oraz skupimy uwagę na prawidłowej rozgrzewce, która jest początkiem każdego treningu.

koszt usługi: 120 zł/ 50 min

Rehabilitacja sportowa dla biegaczy

fizjoterapia biegaczy Wrocław
Opis wizyty:

Nieodpowiednie bieganie może wpłynąć negatywnie na nasz organizm. Rehabilitacja sportowa dla biegaczy pozwala w krótkim czasie wrócić do formy sportowcom, którym zależy na szybkim wyleczeniu kontuzji, bądź zwiększeniu zdolności fizycznych.

koszt usługi: 120 zł/ 50 min

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.