al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja Wrocław

Szukasz dobrego fizjoterapeuty we Wrocławiu? Rehabilitacja w naszej firmie prowadzona jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Wiemy, że rehabilitacja NFZ często jest niewystarczająca, a pacjent po takiej kuracji wciąż potrzebuje pomocy specjalisty. Wielu z nas pracowało w palcówkach publicznych i zdajemy sobie sprawę z trudności z jakimi boryka się NFZ.  W odpowiedzi na te problemy stworzyliśmy FizjoHome.

Zapewniamy kadrę wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Skutecznie leczymy bóle kręgosłupa, bóle pleców, urazy szyi. Pomagamy w schorzeniach takich jak rwa kulszowa, rwa ramienna oraz udzielamy pomocy gdy jesteś po złamaniu, skręceniu lub masz problem z barkiem czy kolanem.

W naszej ofercie znajduje się:

 • rehabilitacja kręgosłupa,
 • rehabilitacja rwy kulszowej, rwy ramiennej,
 • rehabilitacja ortopedyczna,
 • rehabilitacja po udarze,
 • rehabilitacja neurologiczna,
 • gimnastyka korekcyjna,
 • i inna rehabilitacja ruchowa,
 • sprawdź naszą pełną ofertę…

Kinezyterapia, masaże czy terapia manualna – wspólnie wybierzemy dobrą dla Ciebie formę fizjoterapii. Mamy dobrych rehabilitantów, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą wskazówek.  Każdy nasz terapeuta może zaproponować takie formy usprawniania jak:

Dodatkowo oferujemy fizykoterapię, np.: prądy TENS , ultradźwięki i elektrostymulacje.  Fizykoterapia powoduje zmniejszenie bólu i wspomaga procesy zdrowienia. Zabiegi te nie są bolesne, trwają średnio 15 min, a znacznie przyspieszają powrót do sprawności. Oczywiście same w sobie to za mało – dlatego proponujemy połączenie ich z odpowiednią terapią, co da najkorzystniejszy efekt. Prądy TENS świetnie sprawdzają się w zespołach bólowych, ultradźwięki w przypadku zwyrodnień i stanów zapalnych, a elektrostymualcje stosuje się najczęściej w przypadku niedowładów i osłabienia siły mięśniowej.   Rehabilitacja Wrocław FizjoHome oferuje rehabilitację stacjonarną w gabinetach przy alei Gen. Józefa Hallera 95 w budynku All-Med’u. Prowadzimy także rehabilitację z dojazdem  we Wrocławiu i okolicach. Zapewniamy dogodne terminy i przystępne ceny. Zapamiętaj. Jesteś dla nas ważny i możesz liczyć na naszych rehabilitantów. Nasi terapeuci specjalizują się w pracy z pacjentami z określonej grupy wiekowej, poznając metodykę i charakterystykę pracy w określonej grupie schorzeń i urazów. Dostępna jest:

Dobra rehabilitacja Wrocław – tylko z FizjoHome. Skontaktuj się z naszym fizjoterapeutą, masażystą, terapeutą manualnym. Pomożemy Ci wrócić do zdrowia. Nasza rehabilitacja mobilna dostępna jest m.in. w następujących lokalizacjach:

 • Wrocław Śródmieście,
 • Wrocław Krzyki,
 • Wrocław Oporów,
 • Wrocław Grabiszyn,
 • Wrocław Zakrzów,
 • Wrocław Psie Pole,
 • Wrocław Fabryczna,
 • Wrocław Muchobór,
 • Wrocław Biskupin,
 • Wrocław Sępolno,
 • Wrocław Księże Małe,
 • Wrocław Bielany.

Rehabilitacja Wrocław FizjoHome – wtedy kiedy jest niezbędna, tam gdzie jej potrzebujesz.

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl oraz rejestracja online.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.