Rehabilitation wroclawEnglish version

Terapia niemowląt

Rehabilitacja niemowląt Wrocław
Fizjoterapia dla niemowlaka

Naszym celem jest by terapia niemowlaka odbywała się w przyjaznej dla malucha i rodzica atmosferze. Podczas niej pozytywnie bodźcujemy małego pacjenta do nowych aktywności.

Terapia pomaga korygować opóźnienie etapów rozwoju fizjologicznego, nieprawidłowe napięcie mięśniowe, asymetrię, prężenie i odginanie się a także niechęć do leżenia na brzuszku, zaciśnięte piąstki czy brak podporu.

 

Podczas rehabilitacji uczymy rodzinę jak nosić, pielęgnować i zabawiać malucha by wspierać jego rozwój.

Terapia niemowląt jest dostosowana do ich potrzeb i wraz z nimi się zmienia.

 

Zapraszamy na wizytę w gabinecie FizjoHome mieszczącym się w budynku ALL-MEDu przy alei Gen. Józefa Hallera 95 we Wrocławiu oraz przy ul. Powstańców Śląskich 125/11 z wejściem do klatki pomiędzy placówką banku Millenium a Nieruchomościami WGN. W razie potrzeby oferujemy także wizyty domowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do dzieci i niemowląt.

Zobacz także: program korekcji wad postawy oraz rehabilitację neurologiczną dzieci.

 

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 9:00-19:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889