al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version
25.05.2015

Zapraszamy na warsztaty – tym razem rodziców z dziećmi :)

Ćwiczenia dla starszych i młodszych - zadbaj rodzinnie o swój kręgosłup i postawę ciała! Bezpłatne zajęcia praktyczne w maju.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych warsztatach całe rodziny: dzieci, rodziców i dziadków! Podczas zajęć będziemy usprawniać całe ciało, ale skupimy się na tych mięśniach, które odpowiadają z utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.

Już 28 maja o godzinie 17:00, Plac Dominikański 6, II piętro, sala 210.

Będziemy się wzmacniać, rozciągać i korygować ustawienie swojego ciała. A wszystko to w atmosferze współpracy i integracji rodzinnej.

Poza tym opowiemy czym charakteryzuje się postawa prawidłowa, a czym na pewno nie; pokażemy właściwe sposoby na schylanie się, podnoszenie cięższych przedmiotów oraz bezpieczne dla kręgosłupa podnoszenie dzieci. Będziemy też odpowiadać na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Aby się zapisać, kliknij TUTAJ.

 

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.