al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version
27.06.2017

Witamy w zespole!

Mamy nową koleżankę - przedstawiamy Paulę - naszą rejestratorkę :)

Serdecznie witamy! Jest nam niezmiernie miło przywitać Paulę, niesamowicie miłą i pomocną osobę, która będzie odbierać od Was telefony i odpowiadać na Wasze maile.

Kontaktujcie się z nią w każdym przypadku, jeśli potrzebujecie informacji o zabiegach, terminach, naszych fizjoterapeutach i ich dostępności, cenach, itd. Paula cierpliwie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości a także zaplanuje zabiegi rehabilitacyjne.

Infolinia i rejestracja czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00.  Dzwoń śmiało pod numer telefonu 534 882 889 lub napisz na adres biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Profesjonalizm, kultura osobista – takie cechy charakteryzują naszą rejestratorkę. Zapewniamy jednocześnie kompetentną i serdeczną obsługę klienta.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.