al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Fizykoterapia Wrocław

Cierpisz na ból kręgosłupa, stawów, mięśni? Męczą Cię przewlekłe dolegliwości ze strony układu ruchu, które utrudniają Ci codzienne życie? Doznałeś ostatnio jakiegoś urazu, złamania, bolesnego stłuczenia?

Oferujemy pomoc w zasięgu Twojej ręki! Opisane poniżej proste i niebolesne zabiegi fizykalne są bezpieczne i mogą przynieść doskonałe efekty –  na przykład przyspieszą i ułatwią Twoją rehabilitację. Co więcej zabiegi te świetnie sprawdzają się w zespołach bólowych i przeciążeniowych, w rehabilitacji po wypadkach oraz we wszystkich schorzeniach ortopedycznych.

Zabiegi fizykoterapeutyczne są ważną częścią fizjoterapii. Nie tylko działają przeciwbólowo, zmniejszają napięcie mięśniowe, poprawiają ukrwienie, przyspieszają regenerację tkanek i łagodzą stan zapalny, ale również poprawiają kondycję i wytrzymałość naszych mięśni, jak jest w przypadku np., elektrostymulacji. Zapoznaj się z naszą ofertą z zakresu fizykoterapii.

 

Fizykoterapia Wrocław

Ultradźwięki (UD):
Działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie, poprawiają ukrwienie i wzmagają procesy regeneracji i samoleczenia. Poza tym rozluźniają spięte mięśnie i przynoszą im ulgę.

Prądy TENS:
Ich głównym zadaniem jest działanie przeciwbólowe. Sprawdzają się zarówno w stanach ostrych i przewlekłych.

Elektrostymulacja:
Powoduje wzrost siły osłabionych mięśni. Pozwala odtworzyć ich funkcje i sprawia, że zaczynają one pracować mocniej. Może także służyć do poprawy wytrzymałości mięśniowej.

Oraz inne zabiegi.

Cały proces rehabilitacji wsparty fizykoterapią daje pozytywniejsze efekty: wykonywanie ćwiczeń staje się mniej bolesne a bardziej przyjemne, tkanki są lepiej przygotowane do terapii właściwej, a po wysiłku zmęczone mięśnie mogą się szybciej zregenerować.

 

Mamy wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych rehabilitantach zajrzyj do zakładki o nas albo na funpage FizjoHome lub na portal znanylekarz.pl. Nasi specjaliści zajmują się :

 

Fizykoterapia Wrocław

Nasze gabinety znajdują się przy al. Gen. Józefa Hallera 95 we Wrocławiu.

Mamy też dodatkową opcję – prowadzimy rehabilitację dojazdem do pacjenta w obrębie Wrocławia i najbliższych okolic. Przyjeżdżamy punktualnie z własnym profesjonalnym sprzętem terapeutycznym. Oferujemy przystępne ceny i dogodne terminy. Nasza rehabilitacja dostępna jest m.in. w następujących lokalizacjach:

 • Wrocław Śródmieście,
 • Wrocław Oporów,
 • Wrocław Borek,
 • Wrocław Partynice,
 • Wrocław Krzyki,
 • Wrocław Psie Pole,
 • Wrocław Fabryczna,
 • Wrocław Biskupin,
 • Wrocław Sępolno,
 • Wrocław Księże Małe,
 • Wrocław Bielany.

Fizykoterapia Wrocław z FizjoHome – wtedy kiedy jest niezbędna, tam gdzie jej potrzebujesz.

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji cztery odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl oraz rejestracja online.

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.