al.Hallera 95, Wrocław
Pon-Pt: 8:00-20:00
biuro@fizjohome.wroclaw.pl
Rehabilitation wroclawEnglish version

Rehabilitacja z dojazdem Wrocław

Wychodząc oczekiwaniom naprzeciw – oferujemy rehabilitację z dojazdem do domu na terenie miasta Wrocław i najbliższych okolic. A wszystko to dla Twojej wygody i komfortu.

Dom to wyjątkowe miejsce. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i spokoju – tak potrzebnych podczas terapii. Taki rodzaj rehabilitacji to również oszczędność czasu, ponieważ nie tracisz go na dojazdy lub oczekiwania w kolejce. To także doskonała opcja dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą opuścić swojego miejsca zamieszkania albo mają z tym dużą trudność.

Nasza rehabilitacja dostępna jest m.in. w następujących lokalizacjach:
Wrocław Oporów, Wrocław Grabiszynek, Wrocław Muchobór, Wrocław Nowy Dwór, Wrocław Ołtaszyn, Wrocław Partynice, Wrocław Śródmieście, Wrocław Krzyki, Wrocław Księże Małe, Wrocław Sępolno, Wrocław Biskupin, Wrocław Psie Pole, Wrocław Fabryczna, Wrocław Bielany.

Sprawdź naszą mapkę (dzielnice i miejscowości do których dojeżdżamy) oraz zapoznaj się z cennikiem dojazdów.

Podczas fizjoterapii mobilnej możemy zrealizować usługi z następujących ofert:

W trakcie rehabilitacji w domu mamy możliwość poświęcenia Ci 100% uwagi i czasu, koncentrując się na maksymalizacji efektów wspólnej pracy. W tym czasie liczysz się tylko Ty.
Skontaktuj się z nami i podaruj Sobie ten komfort. Fizjoterapeuta w ustalonym terminie zaopatrzony w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny zgłosi się do Ciebie.

Rehabilitacja z dojazdem do domu Wrocław – wtedy gdy jest niezbędna, tam gdzie jej potrzebujesz.

Pozdrawiamy
Zespół FizjoHome

Poznaj naszą ofertę

Kliknij w wybraną ikonę a zobaczysz pełen opis.
Rehabilitacja Wrocław.

Rehabilitacja dorosłych

Kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, neurologicznych, kardiologicznych oraz po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych.

Rehabilitacja seniorów

Rehabilitacja w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po wszczepieniu endoprotezy oraz po urazach, a także po udarach i w chorobach neurologicznych.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja w zaburzeniach wieku rozwojowego, schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, w chorobach genetycznych i po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia kobieca

Rehabilitacja kobiet w ciąży, fizjoterapia poporodowa, terapia dna miednicy, terapia rozstępu kresy białej

Rehabilitacja sportowców

Rehabilitacja po urazach, zabiegach chirurgicznych, w stanach przeciążenia mięśni i stawów oraz w przewlekłych zespołach bólowych; odnowa biologiczna.

Oferta dla zestresowanych

Techniki relaksacyjne, ćwiczenia oraz masaże –zmniejszają negatywne skutki długotrwałego stresu. Nauka rozluźniania się. Przywrócenie sił i witalności.

Masaże

Masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny a także masaże w bólach pleców, stawów i mięśni. Niwelowanie objawów RZS, rwy kulszowej oraz dyskopatii.

Kinesiotaping

Zmniejszenie bólu, przyspieszenie wchłaniania sińców i obrzęków, stabilizacja stawów oraz wspomaganie korekcji postawy. Rehabilitacja bez bólu!

Fizykoterapia

Zabiegi fizykalne to dobre uzupełnienie rehabilitacji. Są skuteczne w przypadku bólu, stanu zapalnego, podwyższonego napięcia lub osłabienia mięśni.

Oferta dla firm i przedszkoli

Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolach, szkołach i żłobkach, szkolenia firmowe, terapie i masaże dla pracowników

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Godziny pracy rejestracji:

pon-pt 8:00-20:00

Magdalena
rejestratorka
Zamów rozmowę tel.

Zostaw numer telefonu

a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30min.

Jeśli zostawisz numer w godzinach pracy rejestracji 8:00-20:00 to postaramy się oddzwonić do Ciebie w ciągu 30min. Jeśli wyślesz powiadomienie w weekend lub poza godzinami pracy rejestracji oddzwonimy w kolejnym dniu roboczym.