O nas

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Wymiana doświadczeń oraz doszkalanie się umożliwiają nam stały rozwój zawodowy. Łączy nas również pasja do wykonywanej pracy.

Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualną porę oraz formę terapii. Bez czekania i kolejek.

Oferujemy kompleksową rehabilitację w naszych gabinetach w wygodnej lokalizacji przy alei Gen. Józefa Hallera 95 (naprzeciwko Centrum Handlowego Borek) lub przy ul. Powstańców Śląskich 125/11 (wejście przy placówce banku Millenium / nieruchomości WGN). Oferujemy również rehabilitację mobilną na terenie całego Wrocławia i okolic. Zapraszamy.

Maja Kanecka

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 324

email: maja@fizjohome.wroclaw.pl

Zajmuję się rehabilitacją w schorzeniach ortopedycznych: rwa kulszowa, dyskopatia, bóle pleców, skręcenia stawów, zespoły bólowe i przeciążeniowe, zwyrodnienia stawów, reumatoidalne zapalenie stawów.

Oraz w schorzeniach neurologicznych: po udarze, w chorobie Parkinsona, stwardnieniu rozsianym.

Pracuję z osobami po zabiegach operacyjnych, urazach i wypadkach.

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy z pacjentem wykorzystuję techniki tkanek miękkich – w tym punkty spustowe, terapię powięziową oraz masaż, terapię manualną, metodę Kinesiotaping-u oraz elementy koncepcji PNF-u i McKenzie-go. Przykładam też dużą wagę do ćwiczeń leczniczych, w szczególności do rozciągania mięśni i ćwiczeń stabilizujących stawy.

Honorata Jaworska

mgr fizjoterapii

tel. 784 799 535

email: honorata@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w fizjoterapii niemowląt, dzieci i młodzieży.

Pomagam osiągnąć jak największą sprawność maluchom od pierwszych momentów życia, aż do wieku młodzieńczego. Usprawniam dzieci z zaburzeniami o podłożu neurologicznym, ortopedycznym, genetycznym, kostno-mięśniowym, z wadami postawy oraz z nieprawidłowościami rozwoju wczesnodziecięcego.

Prowadzę rehabilitację dzieci z zaburzonym napięciem mięśniowym, asymetrią ułożeniową, opóźnionym rozwojem psychoruchowym, uszkodzeniem splotu ramiennego, porażeniem nerwu twarzowego, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, Zespołem Downa, Dystrofią Mięśniową, po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach. Zajmuję się również korekcją wad postawy.

Podczas rehabilitacji łączę nowoczesne metody fizjoterapeutyczne: PNF, elementy NDT-Bobath, techniki tkanek miękkich i terapii manualnej oraz masażu.

Studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prowadzę Centrum Sprawności Dziecka, zajęcia gimnastyki korekcyjnej we wrocławskich przedszkolach oraz warsztaty skierowane do rodziców na temat wspierania rozwoju dzieci i niemowląt.

Więcej informacji na stronie: Centrum Sprawności Dziecka

Łukasz Radziszewski

mgr fizjoterapii, osteopata

tel. 660 197 814

email: biuro@vivamedica.pl

Pracuje z pacjentami zarówno ortopedycznymi jak i neurologicznymi. Aby pomagać pacjentom wykorzystuję najnowsze metody pracy, uznane na całym świecie dzięki swojej ogromnej skuteczności. Metody te to między innymi Osteopatia, terapia manualna , PNF. Manipulacje Powięziowe wg Luigi-ego Stecco itp.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami z problemami bólowymi kręgosłupa, stawu skroniowo- żuchwowego oraz po udarach mózgu.

Wykładowca Akademicki na PMWSZ w Opolu. Uczestnik licznych szkoleń podyplomowych. Słuchacz prestiżowego Sutherland College of Osteopathic Medicine. Pasjonat medycyny, doktorant IV roku AWF Wrocław. Ale przede wszystkim człowiek.

Izabela Łukowiak

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 175

email: izabela@fizjohome.wroclaw.pl

Prowadzę terapię osób ze schorzeniami neurologicznymi, ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Pracuję również z pacjentami cierpiącymi na bóle kręgosłupa, stawów, chorobę zwyrodnieniową, niestabilność stawów, z osobami po endoprotezoplastyce i innych operacjach.

Pomagam odzyskać sprawność przez stosowanie ćwiczeń funkcjonalnych, pracę metodą PNF, terapię mięśniowo-powięziową, terapię manualną. W swojej pracy często wykorzystuję masaż i różne techniki związane z tkankami miękkimi jak np. Terapia Punktów Spustowych. Ukończone studia oraz dodatkowe szkolenia i kursy pozwalają mi na łączenie i modyfikowanie różnych metod terapeutycznych odpowiednio do potrzeb każdego pacjenta.

Co lubię w mojej pracy najbardziej? Fakt, że dzięki pacjentom każdy dzień oznacza nowe wyzwania i inspiracje, a dzięki temu przynosi poczucie spełnienia. Nie tylko pomagam ludziom, co zawsze pragnęłam robić, ale też uczę się od nich.

Paulina Duroł

mgr fizjoterapii

tel. 501 681 825

email: paulina@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w neurorozwojowej terapii niemowląt i dzieci starszych.

Pomagam małym pacjentom, którzy borykają się z zaburzeniami wieku rozwojowego: asymetrią ułożeniową, kręczem szyi, zaburzeniami napięcia mięśniowego i opóźnieniem etapów rozwoju. Prowadzę terapię dla dzieci z problemami genetycznymi oraz neurologicznymi: z porażeniami i niedowładami, dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, przepukliną oponowo-rdzeniową.

Pracuję z dziećmi z wadami postawy w wieku szkolnym i przedszkolnym: kończyny koślawe i szpotawe, nierówne bądź odstające łopatki, stopy płaskie, skoliozy, powiększone krzywizny kręgosłupa.

Jestem magistrem fizjoterapii, certyfikowanym terapeutą metody NDT – Bobath. Umiejętności i kwalifikacje z zakresu fizjoterapii pediatrycznej poszerzam podczas szkoleń, kursów oraz konferencji o tematyce neurologicznej i neurorozwojowej.

W usprawnianiu dziecka szczególnie zależy mi na współpracy i porozumieniu z rodzicem oraz dążeniu do wspólnie ustalonych celów. Dobieram terapię do indywidualnego stanu oraz możliwości psychofizycznych pacjenta. Podczas pracy z dzieckiem zdobytą wiedzę wykorzystuję łącząc techniki metod NDT- Bobath, elementów PNF oraz terapii tkanek miękkich.

Paulina Misiurska

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 199

email: paulina.misiurska@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w fizjoterapii dziecięcej. Pracuję z niemowlętami oraz dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzę gimnastykę korekcyjną przekazując podopiecznym prawidłowe nawyki ruchowe oraz zachęcając do zdrowych aktywności.

Zajmuję się rehabilitacją dzieci z asymetrią ułożeniową, kręczem szyi, zaburzeniami napięcia mięśniowego oraz opóźnieniem rozwoju ruchowego. Usprawniam dzieci z wadami postawy, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym oraz chorobami o podłożu genetycznym. W terapii wykorzystuję elementy metody NDT Bobath, PNF, techniki tkanek miękkich oraz element masażu klasycznego. Dużą wagę przykładam do współpracy i komunikacji z rodzicami małego pacjenta.

Jestem mgr fizjoterapii. Studia ukończyłam na wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk, pracy w przychodni specjalizującej się rehabilitacją dziecięcą oraz pracując, jako doradca klienta - zajmowałam się dobrem zdrowego obuwia dla dzieci stawiających pierwsze kroki oraz starszych. Inwestuję w rozwój zawodowy poszerzając wiedzę z obszaru fizjoterapii w pediatrii oraz pedagogiki. Praca z dziećmi daje mi największą satysfakcję i motywuje do dalszego rozwoju.

Marta Błocińska

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 122

email: marta@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w terapii kobiet na każdym etapie życia.

Pracuję z kobietami w ciąży, uskarżającymi się na dolegliwości bólowe aparatu ruchu oraz obrzęki kończyn dolnych, kobietami po porodach, cierpiących z powodu popuszczania moczu, rozejścia kresy białej, blizny po cięciu cesarskim, jak również z kobietami borykającymi się z zaburzeniami w obrębie miednicy, takimi jak: nietrzymanie moczu, obniżanie narządu rodnego, bolesne miesiączki, bolesne współżycie.

W swojej pracy skupiam się na zindywidualizowaniu potrzeb swojego pacjenta oraz na rzetelnym opracowaniu planu terapeutycznego. Techniki, które wykorzystuję to m. in. terapia manualna tkanek miękkich, terapia powięziowa, techniki osteopatyczne, kinesiotaping oraz rehabilitacja ruchowa.

Gabinet: Hallera 95

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Posiadamy w tej lokalizacji dwa odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Gabinet: Powstańców Śląskich 125/11

Uwaga! Otwarcie gabinetu 03.09.2018 (Poniedziałek). Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy w dużym narożnym budynku na ulicy Powstańców Śląskich ( skrzyżowanie Powstańców Śląskich ze Sztabową). Wejście od ulicy Powstańców Śląskich. III piętro, wygodny dojazd windą. Zaparkować można w pobliskich uliczkach ( darmowy parking ), np. na ulicy Sztabowej lub Pretficza. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 0L, 2, 6, 7, 8, 11, 14, 17, 20, 31, 32, 33 - przystanek Sztabowa, oraz autobusami numer 126, 133, 247, 248, 602, D - przystanek Hallera. Posiadamy w tej lokalizacji dwa odrębne gabinety: dla dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gabinet Powstańców Śląskich 125/11, Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Informacja i rejestracja w godz.

pon-pt 9:00-16:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889
Wizyty możliwe po wcześniejszej rezerwacji.