O nas

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Wymiana doświadczeń oraz doszkalanie się umożliwiają nam stały rozwój zawodowy. Łączy nas również pasja do wykonywanej pracy.

Indywidualne podejście do Państwa problemu umożliwia nam osiąganie sukcesów terapeutycznych. Cel jaki stawia przed nami Pacjent jest naszym priorytetem.

Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualną porę oraz formę terapii. Bez czekania i kolejek. Oferujemy kompleksową rehabilitację w naszych gabinetach w wygodnej lokalizacji przy alei Gen. Józefa Hallera 95 (naprzeciwko Centrum Handlowego Borek) oraz mobilną na terenie całego Wrocławia i okolic. Zapraszamy.

Gabinet Fizjohome

Uwaga! Wizyty możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Znajdujemy się naprzeciwko Centrum Handlowego Borek w budynku ALL-MED-u. Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsca parkingowe z tyłu budynku oraz wygodny dojazd obwodnicą Śródmiejską. Osoby poruszające się komunikacją miejską mogą dojechać tramwajami numer 14, 20, 24 oraz autobusami numer 119, 136 zatrzymującymi się na przystanku Ojca Beyzyma. Gabinety FizjoHome są dopasowane do dzieci jak i osób dorosłych.
Adres gabinetu:
Gen. Józefa Hallera 95, 53-201 Wrocław
Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek - Piątek 8:00 – 21:00
Sobota, Niedziela nieczynne
Kontakt:
W celu umówienia się na wizytę prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem: 534 882 889 - Paula Nolbert. Możliwy jest również kontakt mailowy: biuro@fizjohome.wroclaw.pl

Maja Kanecka

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 324

email: maja@fizjohome.wroclaw.pl

Zajmuję się rehabilitacją w schorzeniach ortopedycznych: rwa kulszowa, dyskopatia, bóle pleców, skręcenia stawów, zespoły bólowe i przeciążeniowe, zwyrodnienia stawów, reumatoidalne zapalenie stawów.

Oraz w schorzeniach neurologicznych: po udarze, w chorobie Parkinsona, stwardnieniu rozsianym.

Pracuję z osobami po zabiegach operacyjnych, urazach i wypadkach.

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy z pacjentem wykorzystuję techniki tkanek miękkich – w tym punkty spustowe, terapię powięziową oraz masaż, terapię manualną, metodę Kinesiotaping-u oraz elementy koncepcji PNF-u i McKenzie-go. Przykładam też dużą wagę do ćwiczeń leczniczych, w szczególności do rozciągania mięśni i ćwiczeń stabilizujących stawy.

Honorata Jaworska

mgr fizjoterapii

tel. 784 799 535

email: honorata@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w fizjoterapii niemowląt, dzieci i młodzieży.

Pomagam osiągnąć jak największą sprawność maluchom od pierwszych momentów życia, aż do wieku młodzieńczego. Usprawniam dzieci z zaburzeniami o podłożu neurologicznym, ortopedycznym, genetycznym, kostno-mięśniowym, z wadami postawy oraz z nieprawidłowościami rozwoju wczesnodziecięcego.

Prowadzę rehabilitację dzieci z zaburzonym napięciem mięśniowym, asymetrią ułożeniową, opóźnionym rozwojem psychoruchowym, uszkodzeniem splotu ramiennego, porażeniem nerwu twarzowego, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, Zespołem Downa, Dystrofią Mięśniową, po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach. Zajmuję się również korekcją wad postawy.

Podczas rehabilitacji łączę nowoczesne metody fizjoterapeutyczne: PNF, elementy NDT-Bobath, techniki tkanek miękkich i terapii manualnej oraz masażu.

Studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prowadzę Centrum Sprawności Dziecka, zajęcia gimnastyki korekcyjnej we wrocławskich przedszkolach oraz warsztaty skierowane do rodziców na temat wspierania rozwoju dzieci i niemowląt.

Więcej informacji na stronie: Centrum Sprawności Dziecka

Łukasz Radziszewski

mgr fizjoterapii, osteopata

tel. 660 197 814

email: biuro@vivamedica.pl

Pracuje z pacjentami zarówno ortopedycznymi jak i neurologicznymi. Aby pomagać pacjentom wykorzystuję najnowsze metody pracy, uznane na całym świecie dzięki swojej ogromnej skuteczności. Metody te to między innymi Osteopatia, terapia manualna , PNF. Manipulacje Powięziowe wg Luigi-ego Stecco itp.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami z problemami bólowymi kręgosłupa, stawu skroniowo- żuchwowego oraz po udarach mózgu.

Wykładowca Akademicki na PMWSZ w Opolu. Uczestnik licznych szkoleń podyplomowych. Słuchacz prestiżowego Sutherland College of Osteopathic Medicine. Pasjonat medycyny, doktorant IV roku AWF Wrocław. Ale przede wszystkim człowiek.

Izabela Łukowiak

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 175

email: izabela@fizjohome.wroclaw.pl

Prowadzę terapię osób ze schorzeniami neurologicznymi, ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Pracuję również z pacjentami cierpiącymi na bóle kręgosłupa, stawów, chorobę zwyrodnieniową, niestabilność stawów, z osobami po endoprotezoplastyce i innych operacjach.

Pomagam odzyskać sprawność przez stosowanie ćwiczeń funkcjonalnych, pracę metodą PNF, terapię mięśniowo-powięziową, terapię manualną. W swojej pracy często wykorzystuję masaż i różne techniki związane z tkankami miękkimi jak np. Terapia Punktów Spustowych. Ukończone studia oraz dodatkowe szkolenia i kursy pozwalają mi na łączenie i modyfikowanie różnych metod terapeutycznych odpowiednio do potrzeb każdego pacjenta.

Co lubię w mojej pracy najbardziej? Fakt, że dzięki pacjentom każdy dzień oznacza nowe wyzwania i inspiracje, a dzięki temu przynosi poczucie spełnienia. Nie tylko pomagam ludziom, co zawsze pragnęłam robić, ale też uczę się od nich.

Anna Olobry

mgr fizjoterapii

tel. 663 929 863

email: anna.olobry@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w fizjoterapii pediatrycznej- moimi pacjentami są niemowolęta z asymetrią, zaburzeniami napięcia mięśniowego, opóźnieniem etapów rozwoju, mali pacjenci z problemami pochodzenia neurologicznego w tym dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, zespołami genetycznymi, przepukliną oponowo-rdzeniową, problemami nerwowo-mięśniowymi oraz innymi zaburzeniami neurorozwojowymi.

Jestem magistrem fizjoterapii, terapeutą NDT-Bobath, NDT-Bobath baby, hipoterapeutą. W swojej pracy stawiam na łączenie różnych metod, maksymalne aktywizowanie dziecka podczas terapii oraz w domu, określanie specyficznych problemów i trudności dziecka.

Bardzo ważna jest dla mnie współpraca z rodzicami, ich edukacja oraz aktywne uczestnictwo w usprawnianiu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Opieram się na metodach NDT Bobath, PNF, Kinesiotaping, terapii tkanek miękkich, terapii z zastosowaniem ortezy dynamicznej DUNAG 02.

Paulina Duroł

mgr fizjoterapii

tel. 501 681 825

email: paulina@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w neurorozwojowej terapii niemowląt i dzieci starszych.

Pomagam małym pacjentom, którzy borykają się z zaburzeniami wieku rozwojowego: asymetrią ułożeniową, kręczem szyi, zaburzeniami napięcia mięśniowego i opóźnieniem etapów rozwoju. Prowadzę terapię dla dzieci z problemami genetycznymi oraz neurologicznymi: z porażeniami i niedowładami, dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, przepukliną oponowo-rdzeniową.

Pracuję z dziećmi z wadami postawy w wieku szkolnym i przedszkolnym: kończyny koślawe i szpotawe, nierówne bądź odstające łopatki, stopy płaskie, skoliozy, powiększone krzywizny kręgosłupa.

Jestem magistrem fizjoterapii, certyfikowanym terapeutą metody NDT – Bobath. Umiejętności i kwalifikacje z zakresu fizjoterapii pediatrycznej poszerzam podczas szkoleń, kursów oraz konferencji o tematyce neurologicznej i neurorozwojowej.

W usprawnianiu dziecka szczególnie zależy mi na współpracy i porozumieniu z rodzicem oraz dążeniu do wspólnie ustalonych celów. Dobieram terapię do indywidualnego stanu oraz możliwości psychofizycznych pacjenta. Podczas pracy z dzieckiem zdobytą wiedzę wykorzystuję łącząc techniki metod NDT- Bobath, elementów PNF oraz terapii tkanek miękkich.

Martyna Białoskórska

mgr fizjoterapii

tel. 730 150 122

email: martyna@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w rehabilitacji sportowej i ortopedycznej. Usprawniam pacjentów po wypadkach, zabiegach czy urazach.

Pracuję również z osobami, które zmagają się z zespołami bólowymi kręgosłupa, stawów, a także z długotrwałymi przeciążeniami narządu ruchu.

Jestem magistrem fizjoterapii, natomiast stale podwyższam swoje umiejętności zawodowe biorąc udział w szkoleniach.

W swojej pracy wykorzystuję terapię manualną, masaż funkcyjny, kinesiotaping, terapię punktów spustowych, trening funkcjonalny z elementami mobility, terapię mięśniowo- powięziową z wykorzystaniem voodoo flossingu oraz suche igłowanie- dry needling. Indywidualne podejście do pracy z pacjentem oraz wykorzystanie różnorodnych metod pozwala mi na kompleksową terapię.

Paulina Misiurska

mgr fizjoterapii

tel. 661 061 132

email: paulina.misiurska@fizjohome.wroclaw.pl

Specjalizuję się w fizjoterapii dziecięcej. Pracuję z niemowlętami oraz dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzę gimnastykę korekcyjną przekazując podopiecznym prawidłowe nawyki ruchowe oraz zachęcając do zdrowych aktywności.

Zajmuję się rehabilitacją dzieci z asymetrią ułożeniową, kręczem szyi, zaburzeniami napięcia mięśniowego oraz opóźnieniem rozwoju ruchowego. Usprawniam dzieci z wadami postawy, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym oraz chorobami o podłożu genetycznym. W terapii wykorzystuję elementy metody NDT Bobath, PNF, techniki tkanek miękkich oraz element masażu klasycznego. Dużą wagę przykładam do współpracy i komunikacji z rodzicami małego pacjenta.

Jestem mgr fizjoterapii. Studia ukończyłam na wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk, pracy w przychodni specjalizującej się rehabilitacją dziecięcą oraz pracując, jako doradca klienta - zajmowałam się dobrem zdrowego obuwia dla dzieci stawiających pierwsze kroki oraz starszych. Inwestuję w rozwój zawodowy poszerzając wiedzę z obszaru fizjoterapii w pediatrii oraz pedagogiki. Praca z dziećmi daje mi największą satysfakcję i motywuje do dalszego rozwoju.

Chcesz się umówić? Napisz do nas!

Chcesz się podzielić swoją opinią? Skontaktuj się.

Wyślij

Social Media:

Kim jesteśmy:

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą fizjoterapeutów. Oferujemy kompleksową rehabilitację stacjonarą oraz z dojazdem na terenie Wrocławia [więcej]...

Rejestracja

Informacja i rejestracja w godz.

pon-pt 9:00-16:00

Paula Nolbert
rejestratorka
534 882 889
Wizyty możliwe po wcześniejszej rezerwacji.